eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Komunikat UM: Kluczowe skrzyżowanie w końcu otwarte!

REKLAMA
zdjecie 4152
REKLAMA
zdjecie 4152
Posłuchaj

Urząd Miasta w Ostrołęce poinformował o zakończeniu prac naprawczych w rejonie jednej z ulic na osiedlu Centrum. Awaria sieci gazowej została usunięta, a wykonawca przywrócił stałą organizację ruchu na kluczowym skrzyżowaniu.

Mamy dobre wieści dla mieszkańców i kierowców. Odcinek ulicy gen. Władysława Sikorskiego przy skrzyżowaniu z ulicami ks. Franciszka Blachnickiego oraz gen. Stefana Grota-Roweckiego został oficjalnie otwarty dla ruchu pojazdów.

Prace, które wymagały czasowego wyłączenia tego fragmentu z użytkowania, były podyktowane koniecznością pilnej interwencji przy sieci gazowej. Dzięki sprawnemu przeprowadzeniu robót, utrudnienia w tym rejonie dobiegły końca.

Urząd Miasta składa podziękowania mieszkańcom za zachowanie cierpliwości oraz wyrozumiałość w związku z niedogodnościami komunikacyjnymi, które wystąpiły w trakcie trwania naprawy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×