eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Koncert Adama Wołosza w Muzeum Kultury Kultury Kurpiowskiej

REKLAMA
zdjecie 7320
zdjecie 7320
fot. gmina Kadzidłofot. gmina Kadzidło
REKLAMA
Koncert odbędzie się w ramach promocji płyty "Surowizna". Na krążku znajduje się 13 utworów, do których autorem zarówno tekstu jak i muzyki jest Adam Wołosz. Prace nad płytą trwały rok, a każdy utwór na niej zawarty to krótka opowieść z życia muzyka. Wielbiciele twórczości Adama Wołosza znajdą na krążku zarówno nastrojowe, dojrzałe ballady, jak i cięższe bluesowe brzmienia.

Adam Wołosz to przede wszystkim muzyk, gitarzysta, wokalista, autor słów do wielu piosenek oraz założyciel i do niedawna lider zespołu rockowego Coorp. Obecnie artysta odpowiada za gitarę basową w zespole Droga Na Ostrołękę. Muzyk w swojej twórczości ciągle wybiera tematy trudne, bolesne i niejednokrotnie nieprzyjemne – które dla wielu ludzi są tematami tabu.

Od trzech lat, Adam Wołosz współpracuje również z naszym Muzeum przy organizacji wspólnego śpiewania patriotycznego w Narodowe Święto Niepodległości.

Muzeum Kultury Kultury Kurpiowskiej, plac gen. Józefa Bema 8, koncert Adama Wołosza, promocja płyty Surowizna, czwartek, 21 listopada 2013, godz. 18.00. Wstęp wolny.
Źródło: Muzeum Kultury Kurpiowskiej
zdjecie 7320
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28 dk29  30  31  1  2
×