Kongres Bezpieczeństwa Sieci w Warszawie

Oprócz wykładów organizatorzy zaplanowali wystawę najnowszych rozwiązań i produktów z zakresu bezpieczeństwa sieci. Kongres skierowany jest do osób odpowiedzialnych za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa w firmie, dyrektorów, specjalistów, managerów ds. bezpieczeństwa IT w firmie, osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji dotyczących wyboru i zakupu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, firm, które w swojej działalności gospodarczej korzystają z sieci, rozliczeń internetowych itp., a także szerokiego kręgu firm i instytucji wykorzystujących w swojej działalności nowoczesne technologie.
Bezpieczeństwo sieci to jeden z istotnych elementów prawidłowo funkcjonującej firmy i instytucji – tłumaczy Maciej Kubat, ekspert firmy Axence i jeden z prelegentów konferencji. Efektywne zarządzanie infrastrukturą IT pozwala na duże oszczędności i wzrost poziomu bezpieczeństwa. Mam tu na myśli nie tylko ochronę przed wyciekiem danych poprzez zarządzanie prawami dostępu do wymiennych nośników danych czy zapobieganie awariom i przestojom dzięki systemowi alarmów, ale również wykrywanie incydentów dzięki monitorowaniu wykorzystania stacji roboczych przez użytkowników. Bezpieczeństwo to także zapobieganie skutkom posiadania w firmie nielegalnego oprogramowania – dodaje.
Uczestnicy konferencji będą mieli także okazję wysłuchać niezależnych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Organizatorem konferencji, która odbędzie się w dniach 5-6 lutego br. jest firma GigaCon.
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
| 3 | 4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
| 10 | 11 |
12 |
13 |
14 | 15 |
16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 |
21 |
22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
| 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |




1
13
15