eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Koniec poszukiwań Marleny Nakielskiej. Nastolatka została odnaleziona

REKLAMA
zdjecie 4152
14 letnia Marlena Nakielska odnaleziona14 letnia Marlena Nakielska odnaleziona
REKLAMA
zdjecie 4152
Szczęśliwie zakończyły się trwające od kilku dni poszukiwania Marleny Nakielskiej. Nastolatka cała i zdrowa wróciła już do domu.

- 14 latka po raz ostatni była widziana 21 września 2014 r. przed godziną 14:00 na ul. Koszarowej w Ostrołęce. W związku z jej zaginięciem policjanci otrzymali wiele sygnałów dotyczących aktualnego miejsca pobytu. Ostatecznie policjanci odnaleźli dziewczynę w jednym bloków na osiedlu Sienkiewicza. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach – poinformował nas st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×