eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Konkurs dla szkół średnich „Nie palę i nie piję bo tylko raz żyję”

REKLAMA
zdjecie 1253
REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w konkursie „Nie palę i nie piję bo tylko raz żyję”. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci sprzętu elektronicznego o łącznej wartości 4 tysięcy złotych.

Celem konkursu jest przedstawienie (za pomocą nagranego 1-2 minutowego spotu) zdrowego trybu życia, wolnego od alkoholu i nikotyny oraz ukazanie problematyki uzależnień od alkoholu, i nikotyny.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie spotu profilaktycznego dla młodych odbiorców o tematyce zgodnej z celami konkursu. Po wyłonieniu zwycięskiego spotu będzie on wykorzystywany w działaniach profilaktycznych o tematyce uzależnień prowadzonych przez policjantów Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii  Wydziału Prewencji KMP w Ostrołęce. Ponadto spot zostanie zamieszczony na stronie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Nagrany spot profilaktyczny ma uświadomić odbiorcom, że do ciekawego spędzania wolnego czasu nie potrzebują alkoholu czy nikotyny, że dla poprawy relacji interpersonalnych nie potrzebują żadnych używek. Ponadto odbiorcy mają dowiedzieć się, że po spożyciu alkoholu są potencjalnymi sprawcami oraz ofiarami przestępstw i wykroczeń.

Wniosek dotyczący konkursu uzyskał pozytywną opinię Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ostrołęce i został dofinansowany przez Prezydenta Miasta Ostrołęki. Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci sprzętu elektronicznego o łącznej wartości 4 tysięcy złotych.

Więcej informacji dot. konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 47 704 14 89 i na stronie KMP w Ostrołęce www.mazowiecka.policja.gov.pl/wos.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×