2020-01-30T15:02:36+01:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Konkurs na świąteczną kartkę podsumowany [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęcefot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA

Aż 254 uczestników w trzech kategoriach wzięło udział w konkursie pt. "Kartka świąteczna dla najmłodszych". Konkurs zorganizowała Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 24 stycznia.

Prace oceniła komisja w składzie: Magdalena Pietras, Barbara Bączek i Małgorzata Kuśmierczyk.
Dyrektor Poradni, Barbara Bączek nie kryła, że jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, bo prace zachwycały zarówno pomysłowością, techniką wykonania, jak i starannością. Stąd też komisja przyznała oprócz głównych miejsc, także wyróżnienia.

W kategorii WWR i "Za życiem" pierwsze miejsce zdobyła praca Dawida Kulisia z SP w Łysych. Drugie miejsce zajął Jakub Szymański SOSzW w Czarni, trzecie miejsce Antoni Glinka z Przedszkola w Gąsewie. Wyróżnienia otrzymali: Wojciech Denkiewicz, Maria Zyśk i Paweł Glinka.

W kategorii dzieci w wieku 4-6 lat pierwsze miejsce zajął Antoni Kur z Przedszkola "Radosny Zakątek" w Kadzidle, drugie - Aleksandra Kaliszewska z Przedszkola w Lelisie, trzecie - Maja Zyśk z SP w Krysiakach. Wyróżnieni zostali: Mateusz Szablak, Oliwia Łada, Aleksandra Ścięgaj i Alan Sobieski.

W kategorii dzieci w wieku 7-11 lat, pierwsze miejsce zajęła Maria Staniek z SP w Lelisie, drugie - Maja Gołaś z SP w Białusnym Lasku, trzecie - Julian Waśkiewicz z SP w Wachu i Lena Grala z SP w Wachu.

Wyróżnienia zdobyli: Julia Cichocka, Jakub Kołodziejczyk, Maja Krakowiecka, Zofia Pyskło, Eliza Warych, Daria Ropiak, Aleksander Białobrzewski, Alicja Jaksina, Julia Tomczak, Kornel Olk, Magdalena Zguda, Rozalia Matyszczak, Adrian Szablak, Maja Skrzecz.

Powiat Ostrołęcki wsparł finansowo zakup nagród w konkursie.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
 12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
 19  20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
 26 dk27  28 dk29  30  1  2
×