zdjecie 286
zdjecie 286
2018-03-19T14:00:47+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Konkurs "Zawód moich marzeń". Poznaj zwycięzców [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
3
0
4

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce odbył się finał pierwszej edycji międzyszkolnego konkursu "Zawód moich marzeń". Poznaliśmy zwycięzców rywalizacji konkursowej, jak również obejrzeliśmy przygotowane prezentacje uczniów i lokalnych firm.

W konkursie wzięli udział uczniowie z Nowej Wsi, Wąsewa, Chorzel, Różana, Ostrołęki, Baranowa, Młynarzy, Zawad i Szelkowa. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić zawód swoich marzeń w jednej z czterech kategorii: plakat, prezentacja multimedialna, praca fotograficzna i ulotka reklamowa. Prace miały się skupiać wokół kierunków kształcenia, jakie ma w swojej ofercie ZSZ 1: technik elektronik, technik elektryk, technik geodeta, technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektryk czy technik transportu drogowego. Od roku szkolnego 2018/19 obejmie również zawody kierowca mechanik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Gośćmi specjalnymi na gali finałowej konkursu byli przedstawiciele lokalnego samorządu oraz miejscowych firm, które dodatkowo zaprezentowały się uczniom - możliwe, iż przyszłym pracownikom.

Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową konkursu.

Kategoria PLAKAT:

Wyróżnienia: Oliwia Zadrożna (ZPO PSP Wąsewo), Aleksandra Jeziorek (PSP 2 Chorzele), Dominika Gawron (Gimnazjum Nowa Wieś), Julia Orzoł (SP Baranowo);
3. miejsca: Alicja Szczygieł, Kamila Pragacz, Kinga Mocek, Gabriela Grzejka (wszystkie Gimnazjum Nowa Wieś);
2. miejsce: Alicja Nowicka (SP Baranowo);
1. miejsce: Milena Gacioch (SP Baranowo);

Kategoria ULOTKA REKLAMOWA:

3. miejsce: Marlena Łaszczewska (SP w Zawadach);

Kategoria PRACA FOTOGRAFICZNA:

3. miejsce: Martyna Kuczyńska (SP Baranowo);
2. miejsce: Wiktoria Stolarczyk (SP Baranowo);

Kategoria PREZENTACJA MULTIMEDIALNA:

Wyróżnienia: Monika Cywińska i Bartosz Ruścieński (oboje Gimnazjum Szelków);
3. miejsca: Julia Mroczkowska (Gimnazjum Różan), Jakub Trębowski (ZPO PSP Wąsewo), Damian Borkowski (Gimnazjum Młynarze);
2. miejsce: Oliwia Godziebiewska (Gimnazjum Różan);
1. miejsce: Jakub Piątek (SP 5 Ostrołęka);

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 14:31 19-03-2018,   100%
rajstopki lux
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:55 19-03-2018,   -
Ale buty tak średnio
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 00:20 20-03-2018,   -
rzeczywiście byłyby szpile i można zapraszać na kolację :)
odpowiedz   •   oceń :  
~ee, 19:37 20-03-2018,   -
targał by jak reksio szynkę ;)
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×