zdjecie 4498
zdjecie 4498
2019-04-08T20:31:39+02:00 eOstroleka.pl
Polska,

Konwencja Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy [WIDEO]

REKLAMA
Zdjęcie główne
REKLAMA
5
0
13

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy podczas sobotniej konwencji wyborczej zaprezentowała swój program oraz kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konfederacja w swoich założeniach odwołuje się do wartości narodowych.

- Przychodzimy po to, żeby już żadne dziecko w Polsce nie leżało godzinami po aborcji i nie konało w męczarniach, żebyśmy chronili życie każdego człowieka niezależnie od tego, czy jest zdrowy czy chory, mały czy duży. Jesteśmy także po to, żeby zabezpieczyć Polskę przed inwazją lobby homoseksualnego, które ma swoje przyczółki w Brukseli i ma przychylność europejskich urzędników i europejskich mocarstw - mówiła podczas konwencji Kaja Godek, która będzie numerem jeden na liście Konfederacji w okręgu mazowieckim nr 5.

"PiS, PO – jedno zło". Tak uważa Janusz Korwin-Mikke.  Jego zdaniem PiS nie chroni także Polski przed Unią Europejską.

- To PiS wciągnęło nas do Unii Europejskiej. To dzięki podpisowi śp. Lecha Kaczyńskiego utraciliśmy niepodległość i prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim - powiedział.

Marek Jakubiak zaznaczył, że jest przeciwko wprowadzaniu waluty euro. Z kolei Grzegorz Braun skupił się na sprawach ideologicznych.

- Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii. Czołem wielkiej Polsce katolickiej - powiedział Braun.

O tym, jakie cele ma Konfederacja w Parlamencie Europejskim, opowiadał Piotr Liroy-Marzec.

- Polska będzie wielka w wielkiej Europie. Patrzę na Unię Europejską, która obiecała nam pewne rzeczy, a dzisiaj się z nich nie wywiązuje. Jednocześnie, gdy staramy się zwrócić uwagę Unii, że nie na to się umawialiśmy, stosuje wobec nas groźby. Nie chcę przyszłości w takiej Unii, która traktuje nas z buta – mówił.

Zapis wideo z konwencji:

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×