2019-04-28T16:50:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Konwencja Kukiz'15 w Warszawie. Z udziałem naszego reprezentanta - Jakuba Frydryka [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Jakub Frydryk z poseł Agnieszką Ścigaj (fot. eOstroleka.pl)
REKLAMA
8
7
42

"Polska w Europie, Europa dla Polski" to hasło wyborcze Kukiz'15 w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziś w Warszawie odbyła się konwencja wyborcza ruchu obywatelskiego prowadzonego przez Pawła Kukiza. W konwencji wziął udział wiceprzewodniczący rady miasta Ostrołęki Jakub Frydryk - "siódemka" na liście wyborczej Kukiz'15 do Parlamentu Europejskiego w okręgu mazowieckim.

- Prowadzimy aktywną, bardzo nierówną walkę z establishmentem, z tymi elitami partyjno-biurokratycznymi o zmianę relacji zmiana-obywatel. O to, by władza nie zachowywała się w sposób władczy, ale była naszymi zarządcami, zatrudnionymi przez nas pracownikami. Tak powinno być w rzeczywistości, bo przecież żyją z naszych pieniędzy. Mamy niestety obecnie sytuację taką, że nie dość, że wyciskają z nas ostatni grosz, to wymagają od nas coraz więcej, podnoszą podatki. Zaharowany naród traktują jak swoją własność i ewentualnie od czasu do czasu rzucą jakieś ochłapy do określonej grupy elektoratu po to, by wygrać wybory - powiedział Paweł Kukiz.

Lider ruchu Kukiz'15 podkreślał także, że władza powinna być dla Polaków "zarządcami, a nie właścicielami".

- Obywatele nie mają żadnego instrumentu, którym mogliby ze skutkiem prawnym wpłynąć na władzę. Straszą tym, że jak będzie inaczej "to przyjdą tamci". A tamci straszą "tymi pierwszymi".  W każdym miejscu na ziemi będę walczył o równe prawa dla Polaków i o wpływ Polaków na władzę. O zamianę władzy na naszych zarządców, a nie na naszych właścicieli - zaznaczył.

Jednym z głównych gości podczas konwencji Kukiz'15 w Warszawie był wicepremier Włoch Luigi Di Maio. To efekt współpracy Kukiz'15 z Ruchem Pięciu Gwiazd, dowodzonym przez tego polityka.

- Naszym celem jest stworzenie grupy w Parlamencie Europejskim, która nie będzie grupą przynależną ani do prawicy, ani do lewicy. Która nie będzie koncentrowała się na ideologii. Będzie to grupa, która przede wszystkim będzie koncentrować się na potrzebach obywateli europejskich, obywateli włoskich, polskich, chorwackich i wszystkich innych państw europejskich - mówił włoski wicepremier.

Na scenie podczas konwencji wyborczej zaprezentowały się "jedynki" w poszczególnych okręgach wyborczych. W okręgu numer 5 - mazowieckim - jest to Barbara Husiew. Na liście jest także przedstawiciel konkretnie naszego regionu - Jakub Frydryk, wiceprzewodniczący rady miasta Ostrołęki. Będzie on "siódemką" na liście Kukiz'15.

- Cieszę się, że mogłem wziąć udział w dzisiejszej konwencji - mówi Jakub Frydryk w rozmowie z naszym portalem. - Fakt, że do Warszawy przyjechali znakomici goście z zagranicy, na czele z wicepremierem Włoch, świadczy, że Kukiz'15 to poważna i licząca się politycznie formacja. Proobywatelskie i prodemokracyjne postulaty, jakie są głoszone przez ruch Kukiz'15, są naprawdę godne zauważenia - dodał.

Konwencję Kukiz'15 zobaczysz poniżej:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~KORWINEK, 16:49 28-04-2019,   48%
Polska racja, Konfederacja!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:04 28-04-2019,   75%
@~KORWINEK Na listach brakuje wam tylko już Kramka i Kozłowskiej. Dajcie spokój.
odpowiedz   •   oceń :  
~Johny Daniels, 17:10 28-04-2019,   34%
Aj Waj głosujcie na PiS i Kukiz 15 kamienice będą nasze
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:31 28-04-2019,   67%
@~Johny Daniels Chcesz Putina w Polsce? Chłopie opanuj się. Osadczy niech się wytłumaczy ze związków z Kozłowską.
odpowiedz   •   oceń :  
~Sojak, 18:02 28-04-2019,   24%
a wysługiwanie się amerykanom i Izraelowi w amerykańskiej walce o dominację na świecie jest dobre dla Polski? Masakra te wybory. Ale jakby nie było Frydryk to porządny chłop. Głosujmy na swojego!
odpowiedz   •   oceń :  
~Klek, 18:15 28-04-2019,   58%
@~Sojak To ten co jako jedyny głosował z PiSem przeciw nauczycielom?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:21 28-04-2019,   60%
@~Klek A moze ma własne zdanie i dlatego głosował? Też uważam, że tym strajkującym nie należy się kasa za czas w którym nic nie robili. No sorry strajk to strajk, sianka za to nie ma. Wiedzieli co robia.
odpowiedz   •   oceń :  
~Ostrołęczanin, 18:33 28-04-2019,   64%
@~Klek Klek czyli Kleczkowski?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:45 28-04-2019,   78%
@~Klek A za to głosowanie to ma u mnie plusa
Ale tylko za to głosowanie natomiast jego bycie w koalicji z Kulikiem i Zarzyckim to jego wielka porażka
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:48 28-04-2019,   38%
Przecież nie jeat w koalicji z Kulikiem.  Mają tylko porozumienie programowe
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 18:59 28-04-2019,   67%
A jaka to rożnica???
Głosują razem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:56 28-04-2019,   50%
 PiS też głosuje razem znaczy że też jest w koalicji
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:11 28-04-2019,   59%
Źle to o nim świadczy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:56 28-04-2019,   54%
Powodzenia Panie Jakubie
odpowiedz   •   oceń :  
~Jeanusz K. Vam Dam, 17:57 28-04-2019,   34%
szukam specjalisty do ułożenia boazerii
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:00 28-04-2019,   64%
@~Jeanusz K. Vam Dam Poproś Kulika to ci wskaże idealnego kandydata. Nie wiem czy będzie znał się na robocie ale na pewno będzie z przeszłością w PSL lub SLD A to już niebagatelne kwalifikacje.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:06 28-04-2019,   75%
dziękuje, obywatelu
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 19:18 28-04-2019,   43%
Dzień dobry!

Najmilsi!

Ratujmy Europę, ratujmy Polskę przed rozpasanym lewactwem, które chce zalać Europę (a więc i Polskę) morzem islamu, deprawacją (seksualizacją ) naszych dzieci i promocją pederastii i innych zboczeń.
26 maja zróbmy prezent swoim mamom, goniąc precz POKO-sroko i Wiosnę, a oddając głosy na Konfederację - Korwin Braun Liroy Narodowcy (lista nr 1), Kukiz-15 (lista nr 6) i PiS (lista nr 4).
Ja, osobiście już zdecydowałam:  LISTA NR 1!

Pozdrawiam... Życzę miłego wieczoru...
odpowiedz   •   oceń :  
~Bezpartyjny, 20:26 28-04-2019,   70%
@~Anna - Kurpiowska Panna Weź może pigułkę albo zadzwoń do Liroya "Scyzoryka" i zapytaj co z jego projektem "69 fantazji"... Gdyby te twoje tuzy czyli Kukiz "Co niejeden raz popłynął w sobotnia noc" z Liroyem "Scyzorykiem" i Braunem "Kościół-Szkoła-Strzelnica" cię poczytali na tym forum to zapewne orzekli by jednogłośnie "bez pał litra nie razbierosz". p.s. A Pana Kukiza to pamiętam jeszcze z czasów transformacji i koncertów punk rockowych. W Ostrołęce w Wojciechowicach siedział obśliniony i nawalony jak stodoła na schodach szlochając olewał publikę i nie chciał wystąpić... Taka ta wasza "nowa elyta" polityczna - tfuuu dla sługusów Wołodi Putina.
odpowiedz   •   oceń :  
~Scoobie-dobie, 20:38 28-04-2019,   72%
@~Anna - Kurpiowska Panna "Bezpartyjny" prosto w punkt zaorałeś ją KONKRETNIE !
Od dzisiaj "Ania weź pigułkę"
"Ania weź pigułkę" też lubisz poezję - oto poezja twojego polityka Liroya czyli wysokie progi literackie (bluzgi kropkowałem):
"...A to co najbardziej wk..wia mnie tak
To to, że w Kielcach tolerancji brak
Raz siedząc z kumplami przy wódki butelce
Myślałem sobie, by opuścić Kielce
Wyjechałem stąd na kilka dni
Lecz tamtejsze środowisko nie odpowiadało mi
I doszedłem do wniosku, że nie odejdę stąd
Bo tu się urodziłem i tu jest mój dom
Tu jest moja ulica i nie jestem sam
Fakt, ale to nie byłem ja
Tu Silnica, Silnica, Silnica płynie tu
Tu dzi.ek, Rumunów i ping-pongów jest w ch,j
Ch..j mój, twój wypierd..aj
Trzymaj tych skur..eli jak najdalej z dala
Bo to Scoobie dobie doo
A co to ku..a jest?
To takie bydle co zajeb..ty pies
A scoobie-doo'ya scoobie-dobie doo (scoobie-doo!)
Scoobie-doo'ya, scoobie-dobie-doo'ya
Scoobie-dobie do'ya scoobie-dobie-doo..."

Ma facet rzeczywiście talent i predyspozycje do kierowania Państwem o nazwie POLSKA.
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 20:40 28-04-2019,   40%
@~Bezpartyjny Dobry wieczór!

LISTA NR 1!!!

Miły kawalerze! Jestem  kobietą życzliwą wszelakiemu stworzeniu, a mimo to, z przykrością, ale jednak dałam ci "kciuka w dół", bo zaiste bredzisz przeokrutnie. Ach, żywię nadzieję, że pod koniec maja, wspólnie z Liroyem, Kukizem, Braunem, przegonimy precz lewactwo z krajobrazu Europy...

PS. A co do "brania pigułki", mój kawalerze, to czcza twoja rada - jestem jeszcze panną i nie używam takiego wynalazku - jest mi zbyteczny...

Pozdrawiam... Życzę miłego wieczoru...
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 20:50 28-04-2019,   40%
@~Scoobie-dobie Dobry wieczór!

LISTA NR 1!!!


O, kurna, Scoobie-dobie - miły kawalerze - już cię lubię. Dawaj więcej takiej poezji. Taka poezja Liroyja, to jest to, co tygrysy lubią najbardziej... Tylko ino po co wykropkowywałeś "mięsne" wyrażenia poety Liroyja? Lubię pełnokrwistą poezję bez żadnych "kropek"...

Hmm... Widzę w tobie wrażliwą, poetycką duszę, miłego, wysublimowanego chłopca. Co powiesz na wspólne przeżywanie poetyckich uniesień? Czy mogę liczyć na wieczorek poetycki z tobą, przy księżycu niecnocie, pośród kląskań słowików?

Pozdrawiam, zaorana KONKRETNIE Anna - Kurpiowska Panna...
odpowiedz   •   oceń :  
~Magda, 21:19 28-04-2019,   63%
@~Anna - Kurpiowska Panna Zdajesz sobie sprawę, że jesteś na tym forum i nie tylko ikoną totalnej głupoty? Powyżej osoby trafiają Cię w punkt a Ty udajesz "że kropi deszcz". Wiesz ludzie wiedzą i pamiętają (ja też pamiętam doskonale, mój mąż też) kim jest i co sobą reprezentuje Pan Kukiz, wiedzą co sobą reprezentuje Pan Piotr Marzec vel "Liroy" i ten sprawiający moim zdaniem wrażenie z lekka oszołomionego Pan Braun. Mam nadzieję, że te "osobowości" nigdy nie dostaną się na szczyty władzy (kuriozum jakieś). Poza tym oni "zagryzą się wzajemnie" przy pierwszej lepszej okazji, jak tylko "poluzuje się łańcuch". Tak samo jak już nie cierpią się już Pan Jakubiak z Kukizem i Liroy z Kukizem. Nie za bardzo rozumiem o jakiej Konfederacji piszesz bo ten nader dziwny twór jest Konfederacją tylko na papierze. Głosowanie na tą listę to głosy wyrzucone do kosza a na Kremlu strzelają korki od szampana... Ja kolejnej wschodniej Ukrainy NIE chcę w moim kraju ! Wal się z tą swoją listą na szczaw i mirabelki do Jurnego Stefana z PO-PIS.
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowskas Panna, 22:00 28-04-2019,   53%
@~Magda Dobry wieczór!

LISTA NR 1!!!

Cyt. "Zdajesz sobie sprawę, że jesteś na tym forum i nie tylko ikoną totalnej głupoty? Powyżej osoby trafiają Cię w punkt a Ty udajesz "że kropi deszcz".

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę ze swojej ułomności, ale cóż - nikt nie jest doskonały. Wiem również, że dzisiaj, kilkukrotnie zostałam celnie trafiona przez nadzwyczaj inteligentnych adwersarzy. Oto, po tych celnych trafieniach, leżę na dywanie i wiję się z bólu. Gdyby nie pół tuzina tabletek ketonalu, popite flaszką wódki, nie wyrobiłabym z bólu.  

Co do "udawania że kropi deszcz", to moja droga Magdo, jestem przezorna i dobrze zabezpieczona: PiSzę odziana w impregnowany płaszcz przeciwdeszczowy i w masce przeciwgazowej - cała więc ślina spływa po mnie jak po kaczce. Mogę bimbać na wszelkie lecące na mnie potoki śliny...

Pozdrawiam cieplusio, Trafiona w Punkt, Ikona Totalnej Głupoty,  Anna - Kurpiowska Panna... Życzę dobrej nocy...


Kochani!

Nie ma już żartów! Musimy zmobilizować się i dać odpór lewactwu! Głosujmy tylko na listy nr: 1, 4 i 6. Gońmy POKO-sroko i Wiosnę głęboko
Postanowiłam odtąd, aż do dnia głosowania, czyli do 26 maja, zawsze wPiSywać w swoje ponadczasowe komentarze formułę "LISTA NR 1", aby zachęcić was w ten sposób do głosowania na ludzi dających rękojmię patriotyzmu, ludzi którym na sercu leży dobro naszej Ojczyzny.
odpowiedz   •   oceń :  
~Jacek, 22:03 28-04-2019,   67%
@~Anna - Kurpiowska Panna Taa super-duper Konfederacja głosowanie na nich to Nowy Donbas w Polsce... Erotikon-Liroy i Narodowcy buuuhaha, buuuuhaha. Ja Wybieram Unię Europejską a Wy tuszonkę i onuce? Ludzie Ogarnijcie się !!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 16:59 29-04-2019,   34%
@~Jacek Dzień dobry , Jacku!

LISTA NR 1!

Są gusta i guściki. Ty wybierasz Mumię Europejską, a gardzisz tuszonką i onucami, a ja odwrotnie: oddaję mocz na Mumię, wybierając ciepłe, przytulne dla nogi onuce, i smaczną, pozywną tuszonkę...

Pozdrawiam...

odpowiedz   •   oceń :  
~gość, 19:39 28-04-2019,   75%
czy to ten słynny Kukiz co powinien się leczyć?
odpowiedz   •   oceń :  
~Alko Kukiz, 19:59 28-04-2019,   70%
A taki był Bezpartyjny przez duże "B" - "przedsiębiorca z branży bankowej" ha, ha. Fajne towarzystwo sobie wybrał ... Ruch pięciu gwiazd czyli "włoskie ssacze bąków prosto z tyłka Wołodi Putina". Panie Jakubie "gawarisz pa rusku haraszo"?? Niedługo się przyda - puszka wazeliny aby nie piekło i słownik polsko-rosyjski. Nu pajechali ha, ha, ha
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:38 29-04-2019,   10%
@~Alko Kukiz Arek nie denerwuj się, pora odejść
odpowiedz   •   oceń :  
~stanislaw, 20:00 28-04-2019,   67%
Wybierzcie rozum on nie zawiedzie.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:20 28-04-2019,   75%
@~stanislaw Ta pani zkawy. O Boze
odpowiedz   •   oceń :  
~O-ka, 22:01 28-04-2019,   65%
Porażka. Myślałem pozytywnie o Tym panu. A teraz gra dobrego Wizażu!!!!! Nie, nie, Niestety:-(  Wracaj do Muzyki albo prawdziwej pracy!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 22:13 28-04-2019,   38%
LISTA NR 1!!!

Hej, chłopaki-lewaki, ciapciaki-świniaki... Hej dziewczyny-lewaczyny, dziewuchy-bez skuchy... Mimo, iż "minusujecie" mnie niemiłosiernie, to poznajcie moje dobre, wrażliwe serce: na dobranockę całuję was mocno... mocno... mocno... w wasze obmierzłe, pryszczate pyszczki, tulę do snu, śpiewam kołysankę i życzę wam kolorowych marzeń sennych...

PS. Ino obwiesie, nie skopcie, kurna,  kołderek... Pa...
odpowiedz   •   oceń :  
~Stasio, 22:43 28-04-2019,   63%
@~Anna - Kurpiowska Panna Lewaka-świniaka to stuknięta babo w swojej rodzinie sobie znajdź... weź się lecz na nogi bo na głowę za późno. Bardzo dobrze cię tu dziś pojechali, tych twoich głupawych wypocin nie da się czytać. Nic merytorycznego nie piszesz - same banały i frazesy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 22:56 28-04-2019,   40%
@~Stasio Dobry wieczór!

LISTA NR 1!

Miluni Stasiu!

Nie "lewaka-świniaka", lecz "ciapciaka-świniaka", a to jest, mój kawalerze, wielgachna różnica. Radzisz mi, psotniku, leczyć się na nogi?
Leczyłam się i na nogi, i na głowę - bez rezultatu. Uczone doktory, załamując ręce mówią, że mój przypadek jest nieuleczalny.

Masz kurna rację: dzisiaj dobrze mnie pojechali - jazda była, aż miło: cała jeztem w skowronkach.
Poprawię się. Zobaczysz, jutro naPiSzę nie "głupawe wypociny", lecz będziesz mógł delektować się moimi "mądrawymi wypocinami". Tymczasem śpij i słodko i smacznie i spokojnie, a nie skop, luby cukiereczku, kołderki...
Pa... Słodkie ucałowania na dobranoc...

odpowiedz   •   oceń :  
~bii, 22:48 28-04-2019,   0%
dostepny jest kierowca z kamazem w okolicy? please info w komentarzu z nr telefonu
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:34 29-04-2019,   95%
Idzie po wygraną  jak buuuuurza!!!:DDDDD
odpowiedz   •   oceń :  
~Gościniec, 13:13 29-04-2019,   100%
Ha, ha dobre - przybijam piątkę p.s. Dziś widziałem nowe badanie sondażowe Kukiz15 pod progiem wyborczym i ani jednego przedstawiciela.
Zapewne zaraz zacznie się „sielanka” z Konfederacją Liroy i przyjaciele. Kukiz podobno Bardzo żałuje wprowadzenia na listy Panów Liroya i Jakubiaka, a oni jako „jego partyjne dzieci” niedługo „skonsumują go na śniadanko”. Historia kołem się toczy.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 12:31 29-04-2019,   87%
Nasz reprezentant?  to znaczy czyj?  eOstrołęki?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 13:26 29-04-2019,   86%
gorszej parii nie móg wybrać
odpowiedz   •   oceń :  
~Wyborca, 18:02 29-04-2019,   9%
Brawo Kuba!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Jerzy, 20:52 29-04-2019,   10%
Przynajmniej będzie kandydat z Ostrołęki na którego można oddać głos.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1
Dzisiaj:
Kino JANTAR