eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kor i Nol z KMP Ostrołęka dali radę!

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 9428

Kolejnym sukcesem dla ostrołęckich policjantów zakończyły się eliminacje wojewódzkie do finału XXI Kynologicznych Mistrzostw Policji. Po czterech dniach zmagań na podium zdobywając drugie i trzecie miejsce stanęli policjanci z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego: asp. Rafał Grzegorczyk i asp. Grzegorz Zajkowski - najlepsi przewodnicy psów służbowych garnizonu mazowieckiego wraz ze swoimi czworonożnymi partnerami.

W dniach 24-27 czerwca 2024 r. na terenie Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbyły się eliminacje wojewódzkie do Finału XXI Kynologicznych Mistrzostw Policji. Przystąpili do nich przewodnicy z komend miejskich i powiatowych Policji z Radomia, Płocka, Ostrołęki, Ciechanowa, Grójca, Sochaczewa. W tym roku uczestnikami zawodów byli przewodnicy z psami kategorii do wyszukiwania zapachów narkotyków oraz zapachów materiałów wybuchowych.

W kategorii przewodników psów do wyszukiwaniu zapachów narkotyków drugie miejsce zajął asp. Rafał Grzegorczyk z psem służbowym Kor z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Natomiast w kategorii przewodników psów do wyszukiwaniu zapachów materiałów wybuchowych trzecie miejsce zajął asp. Grzegorz Zajkowski z psem służbowym Nol z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9  10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
×