2020-10-23T13:03:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Koronawirus. Ważny komunikat Gminnego Sztabu Kryzysowego w Kadzidle

REKLAMA
zdjecie 2320
zdjecie 2320
Dariusz ŁukaszewskiDariusz Łukaszewski
REKLAMA
1
0
7

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w powiecie ostrołęckim pojawił się nowy komunikat Gminnego Sztabu Kryzysowego w Kadzidle. Do czasu ustąpienia pandemii zawieszona zostało m.in. działalność świetlic wiejskich.

Poniżej treść komunikatu


Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy
Niestety, sytuacja epidemiczna w powiecie ostrołęckim oraz gminach wyraźnie się pogarsza. Wzrasta gwałtownie liczba chorych i objętych kwarantanną. Część uczniów już jest objętych nauczaniem zdalnym. Rządowe decyzje wprowadziły głębokie zmiany. Bardzo Państwa proszę o uważność, noszenie masek, utrzymywanie dystansu, szczególną troskę o dzieci oraz seniorów. Do czasu ustąpienia zarazy wyłączamy działalność świetlic wiejskich. Unikajmy spotkań, nie gromadźmy się niepotrzebnie, wspierajmy samotnych. Z pewnością powrócimy do dawnej aktywności, wesel, pikników, towarzyskich spotkań, imponujących procesji, wielkich przedsięwzięć kulturalnych, ale na razie ograniczmy swoją aktywność, przestrzegajmy prawa, strzeżmy zdrowia, bo jest ono najważniejsze.
Szanowni Państwo, Urząd Gminy, Ośrodek Pomocy Społecznej, Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli pracują normalnie, jesteśmy wszyscy w pracy, będzie tak do czasu pierwszych zakażeń i obowiązkowej kwarantanny. Proszę jednak o rozstrzyganie jak największej ilości spraw telefonicznie, drogą mailową, listowną, poprzez przelewy elektroniczne. Dłuższa przerwa w pracy Urzędu oraz jednostek byłaby ogromnym problemem dla mieszkańców. Dlatego bardzo proszę o życzliwość oraz staranne rozróżnianie spraw, z którymi trzeba przyjść do Urzędu, które mogą poczekać, a które mogą zostać przesłane. Na stronie internetowej (www.kadzidlo.pl) są wszelkie kontakty do wójta, urzędników Urzędu Gminy, Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli, Ośrodka Pomocy Społecznej.
Z wyrazami szacunku
Dariusz Łukaszewski Przewodniczący Gminnego Sztabu Kryzysowego
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10  11 dk12
dk13  14 dk15 dk16  17 dk18 dk19
dk20  21 dk22  23  24  25  26
dk27  28  1  2  3  4  5
×