eOstroleka.pl
Ostrołęka, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kortez wystąpi w Ostrołęce! Trwa sprzedaż biletów

Już 20 listopada w Ostrołęce wystąpi Kortez! Koncert, który zapamiętacie na długo, odbędzie się w hali im. Arkadiusza Gołasia. Trwa sprzedaż biletów na to niesamowite muzyczne wydarzenie.

Trasa koncertowa Korteza

W trakcie rocznej przerwy w koncertach Kortez nagrał płytę "Naucz Mnie Tańczyć". W tym czasie zmienił się również skład zespołu, który pracował przy powstaniu nowego albumu i który będzie towarzyszył Kortezowi na trasie:

  • Tomasz Duda - gitara, saksofon, klarnet basowy, flet
  • Aleksander Makowski - gitara, gitara basowa, instrumenty klawiszowe
  • Tomasz Sołowiej - bębny
  • Tomasz Ziętek - instrumenty klawiszowe, trąbka

Wszystkie koncerty na tej trasie będą miały charakter siedzący i podobnie jak w ostatnich latach zostaną wyprodukowane przez West Koncerty. Na program jesiennych koncertów złożą się piosenki z nowej płyty, a także najpopularniejsze piosenki Korteza. Do zobaczenia!

Kortez - "Naucz mnie tańczyć"

Przygotowania do tej płyty rozpoczęły się w 2019 roku - ciągłe trasy nie przeszkadzały Kortezowi w pisaniu nowych utworów, które systematycznie prezentował na swoich koncertach. - Pod koniec 2022 roku przeprowadziliśmy selekcję i z ponad 120 piosenek wybraliśmy 25, wokół których zaczęło kręcić się nasze życie. Z każdym miesiącem przybywało piosenek i postanowiliśmy zaczekać z ostatecznymi decyzjami do momentu, gdy album, którego produkcji podjął się Kortez, nabierze naturalnego kształtu.

Podobnie jak na dwóch pierwszych płytach, również na tej, Kortez pozostał wierny swoim emocjom i estetyce, w której porusza się od początku. Brzmienie „Naucz Mnie Tańczyć" zostało wzbogacone przez oktet smyczkowy pod kierunkiem Sebastiana Czaji. Gościnnie w nagraniach udział wzięli sopranistka Magdalena Zięba-Lewandowska i Artur Rojek.

Koncert Korteza w Ostrołęce

Koncert Korteza w Ostrołęce odbędzie się 20 listopada 2023 r. o godzinie 20:00 w hali im. Arkadiusza Gołasia. Są jeszcze bilety! Warto kliknąć poniżej i dokonać zakupu, póki nie będzie za późno...

KLIKNIJ TUTAJ, ABY KUPIĆ BILETY NA KONCERT

Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12  13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19  20  21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×