eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Kraksa na Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6990
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 6990
Posłuchaj

Na ulicy Jana Pawła II w Ostrołęce doszło dziś po południu do kolizji, w której uczestniczył kierujący skuterem i kierowca bmw.

Wraz z początkiem wiosny na ulicach pojawia się coraz więcej jednośladów. Niestety oznacza to wzrost liczby zdarzeń drogowych, często też tragicznych w skutkach, z udziałem motocyklistów motorowerzystów i rowerzystów. Do jednej z takich kolizji doszło dziś na ulicy Jana Pawła II.

W zdarzeniu uczestniczył kierujący skuterem i kierowca bmw. Na miejscu policjanci z ostrołęckiej „drogówki” wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia.

45-letni mieszkaniec Ostrołęki jechał skuterem razem z 40-letnią pasażerką. Poruszali się od strony al. Popiełuszki w kierunku ul. Kaczyńskiej. Na al. Jana Pawła II mężczyzna nie zachował bezpiecznego odstępu od zanjdującego się przed nim bmw, którego kierowca skręcał i uderzył w tył pojazdu. Pasażerka skutera doznała obrażeń i została zabrana do szpitala.Za kierownicą bmw siedział 65-letni mieszkaniec naszego miasta. Kierowcy byli trzeźw.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14  15  16 dk17 dk18
dk19  20  21 dk22  23  24 dk25
dk26  27  28  29  30  31  1
×