eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, AKTUALIZACJA

Kraksa trzech aut na “krajówce”. Obowiązywał ruch wahadłowy [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1584
zdjecie 1584
zdjecie 1584
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj

Uważajcie wracając z długiego weekendu. W Wachu na drodze krajowej nr 53 doszło do kraksy trzech aut osobowych. W miejscu zdarzenia obowiązywał ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło wczesnym wieczorem w niedzielę, 19 czerwca w miejscowości Wach (gmina Kadzidło). W zdarzeniu uczestniczyły trzy osobówki poruszające się w tym samym kierunku drogą krajową nr 53 między Ostrołęką a Myszyńcem. Szczęśliwie nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń. Okoliczności w jakich doszło do kolizji ustalają funkcjonariusze policji. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

AKTUALIZACJA

Z policyjnych ustaleń wynika kierujący audi 22-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim innego audi, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu szczycieńskiego. Auto te z kolei uderzyło jeszcze w lexusa, którym kierowała 46-letnia mieszkanka Warszawy. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 1 500 złotych 6 punktami karnymi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 - informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszemu Czytelnikowi Mateuszowi.

Więcej o: Wach, kolizja, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 1584
Kalendarz imprez
sierpień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
 3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
 10  11  12 dk13  14 dk15 dk16
 17  18  19 dk20 dk21  22 dk23
 24  25 dk26 dk27  28  29  30
 31  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×