Krystyna Pawłowicz: Cytowałam treść tego ohydnego, wulgarnego zaproszenia
 Prof. Krystyna Pawłowicz (fot. eOstroleka.pl)
Prof. Krystyna Pawłowicz (fot. eOstroleka.pl)- Główne nadużycie tej stacji polega na tym, że sformułowania, które krytykowałam, a były zamieszczone na stronach Fabryki Równości, jakiejś kolejnej lewackiej organizacji, w najwulgarniejszy sposób zapraszały na „Marsz Szmat”, który miał się odbyć w niedzielę. Cytowałam treść tego ohydnego, wulgarnego zaproszenia, żeby pokazać widzom telewizji TVN 24, kto jest organizatorem, jaki poziom reprezentuje. - wyjaśnia na blogu prof. Krystyny Pawłowicz
- Kiedy zostałam zapytana przez pana prowadzącego, jak oceniam uczestniczki marszu, powiedziałam, aby Państwo sami ocenili i poprosiłam żeby posłuchać treści zaproszenia. Zacytowałam te wulgaryzmy specjalnie, żeby wszyscy wiedzieli kto był zaproszony na ten marsz, żeby nazwać rzeczy po imieniu. Moja wypowiedź została w TVN zmanipulowana poprzez usunięcie mojej zapowiedzi, że będę cytowała. Dodano natomiast komentarz, że to Pani Pawłowicz tak określa uczestników tej imprezy Szmat. Osoby, które wzięły udział w marszu same się określiły, jako „szmaty” i „zdziry” itd. jak było napisane w zaproszeniu, a co tylko odczytałam. - dodaje posłanka PiS.
cytaty pochodzą z blogu www.naszdziennik.pl/blogaid/teraz-mowi-polska.html
Zobacz również

Rektor WSAP odpowiada posłowi Rozenkowi w sprawie prof. Krystyny Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz o karaniu posłów za wykroczenia drogowe: "Przestrzeganie przepisów drogowych pokazuje szacunek do prawa"

Bodio z Ruchu Palikota nie odpuszcza. Pawłowicz "Hrabiną Ciemnogrodu"

Krystyna Pawłowicz o prezydencie Komorowskim: „Nie wyróżnia się niczym oprócz gaf”
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd | 
| 29 | 30 |  1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 
|  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 | 
|  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 | 
|  20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 | 
|  27 |  28 |  29 |  30 |  31 | 1 | 2 | 






