zdjecie 473
2020-12-11T10:33:50+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kto będzie leczył w szpitalu tymczasowym w Ostrołęce?

REKLAMA
REKLAMA
3
1
0

Budowa szpitala tymczasowego w Ostrołęce jest już na finiszu, trwa natomiast intensywna rekrutacja personelu, który będzie zajmował się zakażonymi koronawirusem. Działania, które mają na celu zebranie kadry, są prowadzone w całej Polsce.

Decyzja o budowie szpitala tymczasowego w Ostrołęce zapadła na początku listopada. Premier RP Mateusz Morawiecki zlecił te zadania spółkom Skarbu Państwa. W naszym mieście realizacją budowy zajął się koncern PKN Orlen, do którego należą m.in. spółki z Grupy Energa. Obiekt powstaje na parkingu przy Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce.

Pilnie trwa rekrutacja personelu

Izby lekarskie otrzymują prośby o rozpropagowanie informacji o poszukiwaniach personelu do szpitala tymczasowego w Ostrołęce. 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie Bydgoskiej Izby Lekarskiej w podjęciu szeroko rozumianych działań komunikacyjnych obejmujących m.in. dystrybucję informacji za pośrednictwem newslettera, maila lub poprzez sms, zamieszczenie informacji na oficjalnej stronie internetowej czy też w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin) oraz przekazanie informacji wśród podmiotów bezpośrednio współpracujących z Bydgoską Izbą Lekarską. Powyższe działania miałyby na celu dotarcie do jak najszerszej grupy potencjalnych kandydatów, mogących podjąć pracę w szpitalach tymczasowych w Płocku i Ostrołęce. Wszelkie informacje dot. rekrutacji znajdują się na stronie szpitalrekrutacja.orlen.pl, poprzez którą odbywa się nabór kadry medycznej gotowej do podjęcia pracy

- takie pismo trafiło od dyrektor wykonawczej ds. kadr PKN Orlen do Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Warto podkreślić, że w szpitalu w Ostrołęce mogą pracować osoby z całego kraju - osobom spoza naszego miasta będzie zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21 dk22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×