Policjanci z Ostrołęki prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia pojazdu, do którego doszło 22 grudnia ub. r. o godzinie 20:01 przy ul. Rogalewicz.
- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Audi koloru białego, wykonując manewr cofania, uderzyła w zaparkowany, zaparowany pojazd marki Opel, po czym odjechała z miejsca zdarzenia - informuje ostrołęcka policja.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 704 14 84. Możliwy jest również całodobowy kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce: 47 704 14 24. Sprawca kolizji może również dobrowolnie zgłosić się do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
"Jeżeli jesteśmy sprawcami takich zdarzeń, nie odjeżdżajmy z miejsca kolizji. Nawet w przypadku drobnego uszkodzenia należy pozostawić kontakt do siebie – choćby za wycieraczką pojazdu. To nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim kwestia uczciwości i odpowiedzialności wobec innych" - apeluje nadkom. Tomasz Żerański.






![Robił to w środku nocy na osiedlu. "Może ktoś rozpoznaje?" [WIDEO]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2025/m/screenshot_2025-12-31_113631_edited.png)

1
2
9