zdjecie 2866
zdjecie 2866
2019-09-30T18:56:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kto stanie za sterami ostrołęckiego aquaparku?

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
5
22

Ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora Parku Wodnego Aquarium w Ostrołęce. Jakie wymogi spełnić musi kandydat?

W ogłoszonym naborze na stanowisko dyrektora Parku Wodnego Aqiarium czytamy, że kandydat aplikujący na tę funkcję wykazać musi się m.in. wyższym wykształceniem (bez precyzyjnego określenia kierunku ukończonych studiów), stażem pracy wynoszącym minimum 5 lat lub wykonywaniem przez co najmniej  5 lat działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku.

Kandydat musi też posiadać zdolność do czynności prawnych i korzystania z praw publicznych. Nie może być też skazany za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe.

Ponadto kandydat musi wykazać się znajomością kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o gospodarce komunalnej, ustawy o sporcie, ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, ustawy o usługach turystycznych, ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o rachunkowości.

Od kandydata wymagana jest również umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowego oprogramowania Microsoft Office: Word i Excel, interpretowania przepisów i wykorzystywania ich w praktyce, podejmowania decyzji, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, umiejętności organizacyjne.

Kandydata cechować powinna sumienność, bezstronność, zdolność organizacji pracy, komunikatywność.

Osoby zainteresowane pracą w charakterze dyrektora ostrołęckiego aquaparku mogą składać komplet dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz inne określone w postępowaniu rekrutacyjnym, najpóźniej do 10 października do godziny 12:00 w punkcie obsługi interesanta w Urzędzie Miasta Ostrołęki.

Przypomnijmy, dotychczasowy dyrektor – Wojciech Dobkowski, w sierpniu zrezygnował ze swojej funkcji. Obecnie obowiązki dyrektora, do czasu zakończenia rekrutacji, pełni Dariusz Korzeniecki, wieloletni kierownik do spraw technicznych w aquaparku.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×