eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Kurpiowskie Targi Rolnicze [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4512
zdjecie 4512
REKLAMA
Już po raz jedenasty w Ostrołęce odbyły się Kurpiowskie Targi Rolnicze. Wystawcy z regionu mogli zaprezentować swoje regionalne produkty i zachęcić tym samym klientów do regularnego ich nabywania. Wydarzenie zorganizował Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział w Ostrołęce we współpracy z samorządami miasta i powiatu.

W programie imprezy znalazły się m.in. występy artystyczne regionalnych zespołów, konkursy dla dzieci i dorosłych (m.in. na najlepszego "dojarza" krowy), pokazy, kiermasze wyrobów regionalnych, prezentacje dóbr regionalnych, doradztwo rolnicze i wiele innych.

O godzinie 13.00 odbyło się uroczyste otwarcie imprezy. Jak podkreślono, rolnicy zawsze byli ważni dla naszego regionu, także w kwestii obrony Ojczyzny, jak również w przypadku produkowania żywności. Dlatego też prezydent Janusz Kotowski wyraził radość z tego, że już po raz jedenasty można było spotkać się by promować region podczas tak dużej imprezy.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×