eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Laskowiec: Próbowali włamać się do domu. Odstraszył ich wyjący alarm

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 9671
Dwóch mężczyzn, po wybiciu szyby w jednym z domów w Laskowcu próbowali dostać się do środka. Uciekli, bo wystraszył ich wyjący alarm. Po kilku godzinach wpadli w ręce policji.

Do nieudanej, na szczęście próby włamania do jednego z domów w Laskowcu (gmina Rzekuń) doszło w miniony piątek. Dwóch mężczyzn wybiło szybę i próbowało dostać się do wnętrza domu. Gdy zadziała zainstalowany tam alarm, włamywacze wystraszyli się i uciekli. Wolnością nie cieszyli się jednak zbyt długo. Już po kilku godzinach trafili do policyjnego aresztu.

- Sprawa został przydzielona policjantom wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Obydwaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu, są to mieszkańcy gminy Rzekuń. Wczoraj usłyszeli zarzuty. Dalsze postępowanie w powyższej sprawie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu – informuje rzecznik prasowy ostrołęckiej policji, st. asp. Sylwester Marczak.

REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×