eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Lelis: Policyjny pościg za pijanym kierowcą

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4152
Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać bo, jak się okazało, był pijany – tak kierujący oplem zachował się gdy ostrołęccy policjanci chcieli zatrzymać się do rutynowej kontroli drogowej. Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 maja.

- Kierujący O\oplem mieszkaniec gminy Lelis nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przed policjantami wydziału ruchu drogowego. Po pościgu został on zatrzymany przez mundurowych. Z uwagi na wyczuwalną woń alkoholu pobrano od mężczyzny krew. Postępowanie prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału kryminalnego – powiedział nam Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przypomnijmy, że w ciągu całego długiego ostrołęccy funkcjonariusze zatrzymali łącznie 9 nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×