eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Lelis świętuje Niepodległość!

REKLAMA
zdjecie 4919
REKLAMA
zdjecie 4919
Posłuchaj

Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie oraz wójt gminy Lelis serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu – wspólnym odśpiewaniu pieśni patriotycznych i odtańczeniu poloneza! Nasza inicjatywa ma na celu nie tylko uczczenie tego ważnego święta, ale również zbliżenie się do siebie i wspólne radowanie się życiem w wolnej, niezależnej Polsce.

To wspaniała inicjatywa, która z pewnością zjednoczy mieszkańców i pozwoli na wspólne przeżywanie radości z okazji odzyskania niepodległości! Polonez, jako tradycyjny taniec, idealnie wpisuje się w ten wyjątkowy dzień, symbolizując jedność i wspólne wartości. Uczestnictwo w takim wydarzeniu to doskonała okazja, aby wyrazić swoją miłość do ojczyzny, a także nawiązać nowe znajomości i wzmacniać lokalną społeczność - informuje Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie.

Zachęcamy do przybycia przed budynek CKBiS, który tego dnia rozbłyśnie w barwach narodowych, symbolizując naszą dumę i miłość do kraju. Niech nasza obecność pokaże, jak wspaniale jest żyć w wolnym państwie, które mamy szczęście nazywać domem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Lelis oraz przyjaciół, aby wspólnie uczcić wyjątkowy dzień w historii naszej ojczyzny. To piękny czas, aby z dumą celebrować naszą wolność i jedność!

Spotykamy się 15 listopada o godzinie 18.00.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×