eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Letnie kino plenerowe: „Krudowie 2: Nowa Era” przy Galerii Bursztynowej [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3380
zdjecie 3380
REKLAMA
zdjecie 3380
zdjecie 3380
Posłuchaj

Za nami kolejny seans w ramach Letniego Kina Plenerowego. Na placu przy Galerii Bursztynowej wspólnie obejrzeliśmy pełną przygód animację „Krudowie 2: Nowa Era”.

„Krudowie 2: Nowa Era” to pełna humoru i wzruszeń animacja, która zabierze nas w niezwykłą podróż przez prehistorię. To doskonała okazja, aby oderwać się od codzienności, zrelaksować się i spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego kina na wspólne spędzenie wieczoru pod gołym niebem.

Seans widzom umilił darmowy świeżo prażony popcorn. Film był świetną okazją do spędzenia sobotniego wieczoru w rodzinnym gronie.

Letnie kino zorganizowało Stowarzyszenie “Przyjazne Osiedla Ostrołęka" we współpracy Spółdzielnią Socjalną „Samodzielność Praca Aktywność” oraz Galerią Bursztynową.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×