eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Letnie Kino Plenerowe na Łazku: Deszcz nie pokonał fanów "Trolli" [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

W sobotę, pomimo kapryśnej pogody, na osiedlu Łazek w Ostrołęce odbyło się Letnie Kino Plenerowe. Choć deszcz próbował pokrzyżować szyki organizatorom i widzom, prawdziwi kinomani nie dali za wygraną.

Gdy tylko zapadł zmrok, a deszcz ustąpił, na ekranie pojawiła się uwielbiana przez najmłodszych (i nie tylko!) bajka „Trolle 2”. Wieczór z „Trollami” okazał się dowodem na to, że prawdziwa pasja do kina potrafi pokonać wszelkie przeciwności. Uśmiechnięte twarze dzieci i zadowoleni dorośli świadczyli o tym, że nawet w deszczową pogodę wspólne oglądanie bajki pod gwiazdami (choć w tym przypadku pod chmurami) ma swój niepowtarzalny urok. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×