2023-01-25T21:22:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wyjątkowa licytacja WOŚP. Można wynająć... starostę. "Żadnej pracy się nie boi"

REKLAMA
zdjecie 4270
REKLAMA

To będzie wyjątkowa aukcja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania jest... dzień pracy starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła. Starosta podejmie się każdej pracy, bo jak zaznacza, żadnej pracy się nie boi!

- Oddelegujemy starostę na jeden dzień urlopu w urzędzie, by mógł przez osiem godzin popracować w innym miejscu. Jak sam zaznaczył, absolutnie żadnej pracy, zwłaszcza fizycznej, się nie boi - wskazują pomysłodawcy niezwykłej licytacji.

Stanisław Kubeł to z wykształcenia dr nauk rolniczych, doświadczony menadżer i urzędnik. Zarządza jednym z największych powiatów w Polsce od blisko 25 lat. Zna się na inwestycjach drogowych, mostowych, ale też na finansach i ekonomii. Z zamiłowania pszczelarz, karateka, myśliwy.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZENIEŚĆ SIĘ DO LICYTACJI

Zachęcamy duże i małe przedsiębiorstwa do zatrudnienia starosty przez jeden dzień. Może pracować fizycznie lub umysłowo: w dziale produkcji, sprzedaży, kreatywnym, finansowym itp.

"Do włączenia się w licytację zachęcamy także osoby prywatne. Starosta przekopie ogródek lub wykona inne prace ziemne, popracuje w gospodarstwie rolnym, na budowie, porąbie drewno, wykona prace pielęgnacyjne w ogrodzie lub lesie, poprowadzi trening indywidualny karate" - czytamy w opisie.

Obszar obowiązywania oferty to miasto Ostrołęka i powiat ostrołęcki. Termin do ustalenia. Licytacja ruszyła od złotówki - ciekawe, na ile wyceniona zostanie praca starosty.

REKLAMA
Kalendarz imprez
marzec 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1  2
×