2015-10-25T10:53:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 -
Ostrołęka,

Lista wszystkich kandydatów do Sejmu i Senatu z okręgu siedleckiego [WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
Dziś wybieramy naszych reprezentantów do Sejmu i Senatu na najbliższe cztery lata. W naszym poradniku znajdziecie pełną listę wszystkich kandydatów do obu izb parlamentu.

Do głosowania otrzymamy dwie broszurki: grubszą kilku stronicową z kandydatami do sejmu i jednostronicową zawierającą nazwiska kandydatów do senatu. Przypomnijmy, że głosujemy poprzez postawienie krzyżyka w kwadracie po lewej stronie nazwiska kandydata. W każdej z broszurek oddajemy po jednym głosie – jeden na posła i jeden na senatora. Postawienie większej liczby krzyżyków lub umieszczenie go w innym miejscu sprawi, że nasz głos będzie nieważny

Poniżej pełna lista kandydatów zgłoszonych w okręgu siedleckim, pod który podlega także Ostrołęka: Listę kandydatów przedstawiamy według kolejności z list wyborczych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą:

KANDYDACI DO SEJMU RP:

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 Marek Tadeusz ZAGÓRSKI
2 Krzysztof Józef TCHÓRZEWSKI
3 Arkadiusz CZARTORYSKI
4 Henryk KOWALCZYK
5 Krystyna PAWŁOWICZ
6 Grzegorz Adam WOŹNIAK
7 Teresa Anna WARGOCKA
8 Marian  PIŁKA
9 Dariusz ANDRZEJEWSKI
10 Krzysztof  WINIARSKI
11 Urszula KAPUSTA
12 Katarzyna KLIMIUK
13 Elżbieta WOŹNIAK-SIONEK
14 Dorota SKRZYPEK
15 Eliza DREWNOWSKA
16 Marek GAŁĄZKA
17 Zdzisław ŻOCHOWSKI
18 Zofia CZYŻ
19 Małgorzata Elżbieta BRODZIK
20 Anna Grażyna BRODACKA-BARTOSZUK
21 Krzysztof  FILIPEK
22 Joanna BALA
23 Marcin  FIDURA
24 Daniel George MILEWSKI

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1 Jolanta Emilia HIBNER
2 Czesław MROCZEK
3 Elżbieta LANC
4 Mariusz Piotr POPIELARZ
5 Marta SOSNOWSKA
6 Patrycja Maria CHMIEL
7 Stefan Marian GORA
8 Jolanta JASTRZĘBOWSKA
9 Marcin Antoni  KULICKI
10 Witold SKŁADANOWSKI
11 Bogumiła Maria WUJEK
12 Norbert Tomasz WILBIK
13 Janusz ŚWIDERSKI
14 Beata KRASKA-ROMANOWSKA
15 Paweł ŚRODA
16 Hanna Bożenna KELLEHER
17 Hanna SZYMBORSKA
18 Karol MINARCZUK
19 Beata WARYŃSKA-MAJEROWICZ
20 Sylwia Marta CZUBKOWSKA
21 Andrzej DANILUK
22 Adam Waldemar KOSESKI

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem
1 Marta Małgorzata NOWAK
2 Artur Piotr KARPIŃSKI
3 Dorota Zofia OLKO
4 Michał Aleksander SKRZYNIARZ
5 Monika Zofia GODLEWSKA
6 Grzegorz HAJDUK
7 Małgorzata Barbara GLATZ
8 Norbert Wojciech MIĘTUS
9 Katarzyna MURAWSKA
10 Krzysztof BRODOWICZ
11 Agata Iwona TOMASZEWSKA
12 Wojciech KUŚMIEREK
13 Paulina Maria ŁOPATNIUK
14 Łukasz  BASTRZYK

Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN
1 Paweł Stanisław WYRZYKOWSKI
2 Izabela REDUCH
3 Krystian Aleksander JAWORSKI
4 Piotr Paweł STEFANIUK
5 Jakub Andrzej ŻMUDZIŃSKI
6 Adrian JASZCZAK
7 Hanna SOCHARSKA
8 Paulina GRZESZCZUK
9 Jakub GĄGOL
10 Bogumiła LIPIŃSKA
11 Michał PIÓRO
12 Tomasz ROMANYSZYN
13 Aneta Anna SALAMON
14 Łukasz ZDUNEK
15 Ewa ROSŁAN
16 Mateusz Bronisław KOZŁOWSKI
17 Wanda Maria ŁUGOWSKA
18 Piotr SOBIESZUK
19 Maciej CZAPLICKI
20 Ewa KĄDZIELA
21 Sławomir JANOWSKI
22 Anna KORWIN-MIKKE
23 Stanisław Józef GÓRSKI
24 Roman Ryszard SKŁADANOWSKI

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 Marek Wacław SAWICKI
2 Tadeusz NALEWAJK
3 Krzysztof Wawrzyniec BORKOWSKI
4 Mirosław Jan AUGUSTYNIAK
5 Rafał Józef KOWALCZYK
6 Maria CAŁKA
7 Stanisław JASTRZĘBSKI
8 Krzysztof Konstanty BAŁDYGA
9 Antoni Jan TARCZYŃSKI
10 Andrzej SUCHENEK
11 Dorota Agata BOJDO
12 Anna GÓRSKA
13 Antoni BOMBIK
14 Teresa OROWIECKA
15 Marek Aleksander BŁASZCZAK
16 Hanna WOCIAL
17 Iwona KSIĘŻOPOLSKA
18 Dorota CZYŻ
19 Magdalena KURAK
20 Agnieszka Barbara DUSIŃSKA
21 Anna Agnieszka WIECZOREK
22 Mariusz KOZERA
23 Jolanta Krystyna WAKULIŃSKA
24 Ryszard SMOLAREK

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
1 Paulina Krystyna PIECHNA-WIĘCKIEWICZ
2 Kamil ŻEBROWSKI
3 Jacek KRUPA
4 Zbigniew Jan JASZCZUK
5 Beata ZYGMUNT
6 Jolanta Maria ABRAMCZYK
7 Piotr Mirosław PODOLECKI
8 Wacław Maksymilian KRUSZEWSKI
9 Katarzyna KARWACKA
10 Barbara Stefania DOMAŃSKA
11 Tadeusz Andrzej CZYŻEWICZ
12 Paweł LIPOWSKI
13 Katarzyna SZYMANIUK
14 Henryk Wawrzyniec BĄK
15 Barbara Anna BAGIŃSKA
16 Adam KOWALCZYK
17 Małgorzata SIKORSKA
18 Izabela Aldona TRZPIL
19 Robert IDYCKI
20 Jacek DOMARECKI
21 Krzysztof Apolinary HYŻY
22 Błażej MAKAREWICZ

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15"
1 Anna Maria SIARKOWSKA
2 Paweł JAKOWICKI
3 Piotr GŁOWACKI
4 Adam SULEWSKI
5 Piotr LISIEWSKI
6 Andrzej WÓJCIK
7 Grażyna Monika POŁASKA
8 Rafał Bartłomiej FILIPOWICZ
9 Maciej Paweł SZCZEŚNIK
10 Sebastian Adrian TYSZCZUK
11 Hubert PIWOWARCZYK
12 Karol FIGAJ
13 Paulina Agnieszka AMPULSKA
14 Michał CZAJKA
15 Alfred Franciszek FILIPEK
16 Jacek GAJOWNIK
17 Milena Agata IWANOWSKA
18 Zofia Halina KOWALSKA
19 Urszula Anna ZIĘBA
20 Anna JAKIMOWICZ
21 Urszula Zofia ZAWISTOWSKA
22 Zbigniew DĄBROWSKI

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
1 Magdalena DANIEL
2 Włodzimierz TOMCZUK
3 Arkadiusz Stanisław DAROCHA
4 Marcin ROMAŃSKI
5 Katarzyna NOWICKA
6 Dariusz TOMALA
7 Katarzyna TRZASKA
8 Jacek PODBIELSKI
9 Stanisława KILIŃSKA-VÖGELE
10 Waldemar KOSIOREK
11 Konrad Henryk MARKOWSKI
12 Dorota JASTRZĘBSKA
13 Dariusz Mariusz DYMEK
14 Tomasz SOKOŁOWSKI
15 Magdalena Emilia BRYK-DUDA
16 Marek Jan PIWKO
17 Joanna Gabriela BARTNICKA
18 Marcin SUTRYK

Lista nr 9: Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni
1 Zenon Józef PAŚNICKI
2 Sylwia MICHALEC
3 Eugeniusz HUTKOWSKI
4 Piotr WAROWNY
5 Marta BOROWA
6 Radosław GUGAŁA
7 Ewelina Anna PYTLAK
8 Sabina Marianna LIPIŃSKA
9 Bogdan KĄKOL
10 Hanna ŁUKA KOSEL
11 Ewelina BROJEK
12 Adrian Sebastian SZUROWSKI
13 Adrian DELUGA
14 Grzegorz MONTEWKA
15 Małgorzata SZYMCZYK
16 Halina Irena POTKAJ
17 Sławomir CYRYCH
18 Grzegorz Emil WRZOSEK

Lista nr 11: Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej
1 Robert BANASIUK
2 Marta Magdalena KOZIRÓG
3 Wiesław Jan RYPINA
4 Stanisław WICENCIAK
5 Kazimierz MIĄSEK
6 Paweł Michał OŻAROWSKI
7 Krzysztof MIKULISZYN
8 Iwona Katarzyna WYSOCKA
9 Ernest Andrzej WALASEK
10 Julianna KORNELUK
11 Olga SACZUK
12 Wioletta FALKOWSKA-GRZYMAŁA
13 Iwona Izabela KANIEWSKA
14 Jacek Andrzej GRYGLAS
15 Monika Małgorzata KANIA
16 Edyta Danuta BRYZEK-MUSZYŃSKA

Lista nr 14: Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!"
1 Krzysztof Daniel GOŁAWSKI
2 Marlena PUZIA
3 Dariusz KRUSZKA
4 Mateusz PAUDYNA
5 Alina SŁOWIŃSKA
6 Mariusz Waldemar SOCZEWKA
7 Marcin STEFANIUK
8 Angelika RĘBISZEWSKA
9 Marek Waldemar RESZKA
10 Aleksandra SOSZYŃSKA
11 Cezary GUL
12 Barbara Katarzyna WÓJCIK
13 Ewa Zdzisława DRZEWICZAK
14 Mateusz KRASNODĘBSKI
15 Krzysztof Grzegorz FRĄCKOWIAK

KANDYDACI DO SENATU RP:

1 Bartłomiej Jarosław BODIO Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Przemysław Eugeniusz KOŁODZIEJ Komitet Wyborczy Wyborców "Czartoryski" Zjednoczona Prawica
3 Robert Adam MAMĄTOW Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
4 Jerzy STRZELECKI Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :
Materiał filmowy 3 :
Materiał filmowy 4 :
Kalnedarz imprez
listopad 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  1