2020-02-25T20:50:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Lodowisko w Ostrołęce strzałem w dziesiątkę. Radni zachwyceni: "Robi wrażenie, wielka rzecz"

REKLAMA
REKLAMA
9
2
14
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się lodowisko, jakie powstało na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Witosa w Ostrołęce. We wtorek 25 lutego podczas sesji rady miasta radny PiS Jerzy Grabowski podziękował prezydentowi Łukaszowi Kulikowi za zrealizowanie tego projektu.
 
Lodowisko w Ostrołęce zostało oficjalnie uruchomione w niedzielę 9 lutego. Okazało się, że jest to strzał w dziesiątkę, była to największa atrakcja ferii zimowych i - co ważne - dalej jest to bardzo popularna rozrywka dla ostrołęczan.
 
Radny Jerzy Grabowski w przeszłości składał interpelację z pomysłem uruchomienia takiego lodowiska. Podczas wtorkowej sesji dziękował prezydentowi Łukaszowi Kulikowi za działanie w tej sprawie.
 
- Podziękowanie dla pana prezydenta za podjęcie szybkiej, zdecydowanej decyzji żeby te lodowisko powstało na okres ferii. Mam nadzieję, że tak udana inwestycja przybliży do nas te lodowisko na cały sezon, od listopada do marca i da możliwość korzystania z czasu wolnego w sposób sportowy dla dzieci, odejścia od komputerów, internetu i innych urządzeń. To wielka rzecz - chwalił radny Jerzy Grabowski z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.
 
Do tej sprawy odniósł się także przewodniczący rady miasta Wojciech Zarzycki.
 
- Należą się podziękowania panu przewodniczącego Grabowskiego. To pana był pomysł, napisania tej interpelacji. Prezydent wsłuchuje się w głosy wszystkich radnych, taki obiekt powstał. Jestem w trakcie pisania sprawozdania z ferii zimowych dla ostrołęczan i chcę państwa poinformować, że dziennie z tego lodowiska skorzystało 600 ostrołęczan. To robi wrażenie - powiedział.
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Anna - Kurpiowska Panna, 21:19 25-02-2020,   65%
Dobry wieczór!

Och i ach... Ze wzruszenia zaraz się rozpłaczę.  Pan Kulik postać znamienita, najlepsiejszy prezydent, ab urbe condita!  Chylę czoła! Kler, Sylwester, lodowisko, bal... Matuchno droga:  trzeba być prawdziwym herosem, żeby w ciągu roku dokonać takich nadludzkich czynów. Czy to nie za dużo, jak na barki jednego, (co z tego , że dosyć korpulentnego) człowieka?

Pozdrawiam...

PS. Dla nieco słabiej zorientowanych w łacinie: ab urbe condita - od założenia miasta...
odpowiedz   •   oceń :  
~Patatajec, 23:02 25-02-2020,   84%
@~Anna - Kurpiowska Panna "Matuchno droga"

Właśnie - droga i to nie jedna. Zdecydowana większość nawierzchni kwalifikuje się do remontu. Wiem - " pinendzy nima i nie będzie" ALE czy nie można chociaż zerwać tych 356476 łat i wymienić samą wierzchnią warstwę? Podpowiadam: Graniczna, Kilińskiego, GOWOROWSKA, Sienkiewicza, Obwodnica, I AWP, 11Listopada, Nila itd.
odpowiedz   •   oceń :  
~Aleksandra, 05:54 26-02-2020,   28%
@~Anna - Kurpiowska Panna Droga "Anno", szczerze mówiąc nudne jest już te Twoje "elokwentne" wyrażanie swojego zdania i niestety zazwyczaj nic specjalnego nie udaje Ci się wnieść swoją osobą do dyskusji pod artykułami (może poza uszczypliwością graniczącą momentami z chamstwem), więc może czas skończyć?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 06:33 26-02-2020,   25%
@~Aleksandra Ta ,,Anna,, - po prostu opluwa.
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 08:46 26-02-2020,   72%
@~Patatajec Dzień dobry!

Każdy z nas jest tylko człowiekiem a nie półbogiem Herkulesem. Czy nie za wiele wymagasz od razu, od nowej rzutkiej ekipy? Poczekaj, kadencja dopiero na dobre się zaczęła. Zniknie śnieg i lód z ulic - przyjdzie czas i na łatanie dziur we asfalcie, ale ważniejsze jest łatanie dziur we budżecie tak marnie zostawionym przez poprzednią ekipę. Nec Helcules contra plures...

PS. Dla nieco słabiej zorientowanych w łacinie: Nec Helcules contra plures - Przeciwko wielu i Herkules nie da rady.

Pozdrawiam

odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 08:48 26-02-2020,   72%
@~Aleksandra Dzień dobry!

Przykro mi Olu, że tak krytycznie odnosisz się do moich ponadczasowych komentarzy. Poprawię się...

Pozdrawiam... Życzę miłego dnia...
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 08:51 26-02-2020,   80%
Dzień dobry!

Gościu, bierz przykład ze mnie. Przeciwko opluwaniu stosuję płaszcz impregnowany i maskę przeciwgazową.

Pozdrawiam... Życzę miłego dnia...
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:11 26-02-2020,   67%
Lodowisko to wspaniała sprawa dla dzieci i dorosłych. Zawsze marzyłam o prawdziwym lodowisku. Dziękuję Panie Prezydencie Kulig i Panu Grabowskiemu za wsparcie tego projektu.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 07:29 26-02-2020,   100%
Również gratuluje, chętnych pewnie by było więcej gdyby nie ograniczenia w ilości osób na lodowisku.
W następnym roku sugeruje większy namiot i więcej pingwinków :)
Pozdrawiam :)
odpowiedz   •   oceń :  
~Ewa, 08:29 26-02-2020,   50%
A Ostrołęka i tak coraz większa dziura. Płakać się chce.Żadnych inwestycji, wszyscy uciekają, nic się nie rozwija, ludzie wykształceni nie mogą dostać dobrej pracy bo same układy, koczowanie i nic więcej. Emeryci na stanowiskach wprowadzają stare metody rządzenia, nic nowoczesnego. :((((((
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 09:44 26-02-2020,   80%
Dzień dobry! Witam serdecznie!

Najmilsi! Dzisiaj Popielec. Dzień szczególny w życiu każdego katolika. Idę zaraz do kościoła posypać głowę popiołem. Wiem, że jestem wredną, zjadliwą żmijką, taką, co to dziurki nie zrobi a krew wypije. Rozpoczynamy Wielki Post. Idę więc wyciszyć się, odetchnąć od gwaru życia, nudnych kolegów, zawistnych koleżanek, pokontemplować.... Aż do Wielkanocy dam wam nieco odetchnąć od siebie. Zaiste, będzie mnie tutaj nieco mniej. Cieszycie się, moje drogie wisusy?  Buźki zadowolone?

Pozdrawiam serdecznie... Buziaczki zasyłam... Życzę miłego dnia i dobrej, twórczej pracy...
odpowiedz   •   oceń :  
~Kasia, 16:47 26-02-2020,   -
@~Anna - Kurpiowska Panna Wyrazy współczucia, a już myślałam, że nastąpiła poprawa stanu umyslu. Szkoda, nie mnie, bo nie  jestem w stanie czytać, ale pozostalych. No cóż, występują przypadki beznadziejne na ktore medycyna nie znalazła procedury leczniczej. Na koniec proszę o komentarz w sprawie elektrowni C.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 17:10 26-02-2020,   -
@~Anna - Kurpiowska Panna Ja tam głowę umyłem i nie myślę jej posypywać jakimś popiołem.
odpowiedz   •   oceń :  
~Anna - Kurpiowska Panna, 08:35 27-02-2020,   -
@~Kasia Dzień dobry!

Cyt. "No cóż, występują przypadki beznadziejne na ktore medycyna nie znalazła procedury leczniczej".

Droga Kasiu!

Tak, to prawda, że współczesna medycyna nie wynalazła jeszcze leku na moją rzadką przypadłość, ale jest nadzieja... jest nadzieja... Otóż, byłam ostatnio u znachora Antoniego Kosiby, i powiedział mi, że uratować mnie może tylko "dobre słowo od Kasi", że "miłe słowa od Kasi będą dla ciebie Anko-Kurpiowska Panno lekiem na twoją chorą duszę".

Kasieńko! W tobie moja ostatnia nadzieja! Czekam!

Pozdrawiam
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
maj 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
18  19  20  21  22  23  24
25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń