2019-03-14T13:14:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 2 10
Polska,

Lokalizacja telefonu - gdzie szukać, jak korzystać?

REKLAMA
REKLAMA
2
0
1
Najlepszy komentarz
~Gość, 17:23 14-03-2019,   -
Polecam
odpowiedz   •   oceń :  

W życiu zdarzają się różne sytuacje - zdarza nam się coś zgubić albo o czymś zapomnieć. Często też martwimy się o najważniejszych członków rodziny i nie zawsze mamy możliwość samodzielnego sprawdzenia gdzie są. Wtedy możemy skorzystać z różnych opcji, które umożliwia nam lokalizacja telefonu. Może okazać się to nieocenioną pomocą, kiedy chcemy martwić się mniej, a niejednokrotnie zapewne pomoże nam również wybrnąć z nieprzyjemnej dla nas sytuacji jaką jest właśnie np. zgubienie telefonu. Jednak jak korzystać z lokalizacji telefonu i gdzie szukać sprawdzonych stron?

O lokalizacji telefonu słów kilka...

Lokalizacja telefonu jak najbardziej jest możliwa. Kiedyś zarezerwowane było to tylko dla służb specjalnych i policji, aczkolwiek nadal to robią w trochę innym wymiarze, niż możemy to robić my. Opcja kiedyś wydawała się dość absurdalna, ale jak najbardziej jest to możliwe dzięki postępowi technologicznemu. Lokalizacja jest przeważnie możliwa jedynie dzięki zainstalowanej aplikacji na telefonie, który zamierzamy śledzić. Warto o tym pomyśleć już dzisiaj i znaleźć taką, która nam na taką możliwość pozwoli.

Istnieje wiele stron, które oferują, że namierzą telefon poprzez numer telefonu, który wystarczy podać w ramce i gotowe - ściągnie dla nas wszystkie dane. Niestety - nie jest tak. Dlaczego? Właśnie taka możliwość jest zarezerwowana TYLKO dla specjalnych służb. My możemy to zrobić, owszem, ale poprzez namierzanie GPS lub przez WiFi i tylko z aplikacją. Nie warto więc decydować się na te zachęcające opisy różnych stron, ponieważ ich głównym celem jest wykradanie danych i wysyłanie nam później SMS-ów płatnych, za które później będziemy płacić ogromny rachunek. Nie warto. Dobrze jest zdecydować się, ale na stronę, która jest w pełni zaufana i nie posuwa się do takich rozwiązań.

Gdzie lokalizować telefon i jak? Czy to legalne?

Na stronie https://adconnect.pl/lokalizacjatelefonu można dokładnie sprawdzić jak to działa. Wystarczy tylko kliknąć "wejdź na stronę" i przekonać się jak to wygląda. Po opłaceniu abonamentu na 30 dni i zainstalowaniu potrzebnej aplikacji na telefonie, który chcemy lokalizować, możemy zalogować się do specjalnego panelu, w którym będziemy sprawdzać, gdzie znajduje się jego posiadacz. Oprócz tego mamy możliwość wykonania kopii połączeń i ściągnięcia SMS-ów. Mamy wtedy pełną kontrolę nad tym, co np. robi nasze dziecko i nie musimy się o nie martwić. Wszystko działa bardzo prosto, a cała strona jest intuicyjna. Zawsze wszystko możemy zrobić w naszym panelu. Jeśli strona nam się nie spodoba lub uznamy, że więcej nie potrzebujemy już lokalizować danego telefonu - możemy po 30 dniach po prostu nie przedłużać opłaty abonamentowej.

 

 

artykuł sponsorowany

Oczywiście takie działania są legalne - ważne jest, aby prawni opiekunowie lub bezpośrednio osoba, którą chcemy lokalizować wyraziła na to zgodę. Lokalizacja telefonu wymaga zgody osoby dorosłej lecz w przypadku dzieci, każdy rodzić ma pełna prawo do instalacji takiej aplikacji na jego telefonie.

Kiedy przyda się lokalizacja telefonu?

Lokalizowanie telefonii komórkowej przyda się wtedy, gdy martwimy się o swojego malucha, który zaczął sam chodzić do pracy - jak wiemy, nie zawsze dzieci odbierają telefon, a rodzice wpadają wtedy w panikę. Teraz mogą sami sprawdzić czy dziecko miało bezpieczną drogę do i ze szkoły.

Jeśli mamy w rodzinie starszą osobę, której zdarza się gdzieś wyjść i zapomnieć dokąd miała wrócić - również możemy załatwić to lokalizowaniem telefonu.

Przyda się każdemu z nas - w przypadku zagubienia lub kradzieży telefonu. Kilka sprytnych ruchów i gotowe - już wiemy gdzie jest nasz telefon.

Wszystko w bardzo prosty, przystępny sposób - poradzi sobie z tym każdy, nawet ktoś niekoniecznie biegły w obsłudze komputera. To co? Zlokalizuj swój telefon!

REKLAMA
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 17:23 14-03-2019,   -
Polecam
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kalnedarz imprez
sierpień 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1