eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Łukasz Romanik wygrał Mistrzostwa w wędkarstwie podlodowym Koła Narew nr 38 [ZDJĘCIA]

zdjecie 9967

22 wędkarzy wystartowało w mistrzostwach w wędkarstwie podlodowym Koła Narew nr 38 w Ostrołęce. Frekwencja dopisała w wycieczce wzięło udział 53 osoby, organizatorzy mieli pełne ręce roboty.

Pogoda pomimo mgły i mżawki nie przeszkadzała zawodnikom. Brania ryb dość dobre , choć na Niedźwiedzim Rogu trzeba daleko od brzegu wyznaczać sektory aby powędkować na głębokościach 3,5-8,5 metra.

Średnio na zawodnika przypadło około 2000 gr złowionych ryb. Zwycięzcy uzyskali wyniki powyżej 4000 pkt.

Niedoścignionym był jak zwykle Łukasz Romanik, który obronił tytuł Mistrza koła tuz za nim finiszował Łukasz Garbulewski, który dzięki leszczowi 1205 gr ugruntował drugą pozycję w tych zawodach. Trzecie miejsce zajął dobry podlodowiec Mirosław Nejman.

Uczestnicy którzy nie startowali w zawodach nie narzekali na brania ryb i każdy mógł pochwalić się dobrym połowem.

Na zakończenie dobra kuchnia ( kwaśnica, kiełbasa z ogniska i gorące napoje) powetowały skutki długiego pobytu na lodzie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie za to aprowizatorom Rysiowi Ruckiemu i Robertowi Gwiazdowskiemu.  - Panuje już powiedzenie, że oni lepiej dbają o nas wędkarzy, niż o własne
żony. Serdeczne pozdrowienie dla Joanny i Marioli. Dziękujemy również sklepowi Delikatesy Delicja ul. Sienkiewicza 5, oraz Sklepowi Wędkarskiemu LIN.