eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Łyse pomogło Mikołajowi [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1654
zdjecie 1654
fot. Urząd Gminy w Łysychfot. Urząd Gminy w Łysych
REKLAMA

Z ogromnym zainteresowaniem spotkał się świąteczny koncert przygotowany w ramach akcji Pomagamy Mikołajowi, który odbył się w minioną niedzielę w Łysych.

Koncert przygotowała społeczność Publicznego Gimnazjum w Łysych oraz Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Łysych. Na scenie wystąpił Wojciech Dudkowski (wokal, gitara) oraz Wojciech Drężek (akordeon) - muzycy z zespołu „Droga na Ostrołękę”. Usłyszeliśmy kilka piosenek w świątecznych aranżacjach. Swój występ mieli również uczniowie szkoły podstawowej oraz uczennice i absolwentki gimnazjum.

Kiedy na scenie rozbrzmiewały mikołajkowo-świąteczne utwory, tuż obok trwał kiermasz ozdób świątecznych. W tym roku dominowały stroiki, bombki, choinki w różnych bożonarodzeniowych wariacjach. Były też aniołki, kartki i gwiazdki. Wszystkie ozdoby przygotowali uczniowie przy pomocy rodziców i nauczycieli, a także zaprzyjaźnione z nami osoby z Pracowni Artystycznej „Słodka Pasja” z Łysych, Świetlicy opiekuńczo - wychowawczej „Uśmiech Dzieci” z Łysych i Niepublicznego Punktu Przedszkolnego „Chatka Puchatka”  w Łysych.

Na gości mikołajkowego spotkania czekały kawa, herbata i słodkości w kawiarence oraz małe co nieco w kąciku smaków. Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której nabyć można było los, za którym czekały drobne upominki.

Zakończenie imprezy umiliła obecność św. Mikołaja. Najmłodsi uczestnicy koncertu mieli okazję potwierdzić mu swoje grzeczne zachowanie przez cały rok i szepnąć na ucho, co chcieliby otrzymać pod choinkę.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×