eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Makabryczny wypadek w powiecie ostrołęckim: Dwaj kilkunastoletni chłopcy nie żyją [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7237
Powiat ostrołęcki: Do tragedii doszło w niedzielę około godz. 14, na odcinku drogi między miejscowościami Baba (gm. Łyse) i Czarnia (gm. Kadzidło). W zderzeniu skutera z samochodem ciężarowym zginęło dwóch kilkunastoletnich chłopców.

Wypadek wydarzył się na zakręcie drogi - 16-latek i jego młodszy kolega, 13-latek, którzy podróżowali skuterem, z nieustalonych jeszcze przyczyn wjechali wprost pod jadącą z naprzeciwka mleczarkę.

Jeden z chłopców poniósł śmierć na miejscu, drugi zmarł mimo prób reanimacji.

- Obecnie ustalamy szczegółowe okoliczności zdarzenia - mówi Sylwester Marczak z KMP w Ostrołęce.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×