Małopolska: Naczepa TIR-a uderzyła w samochody
fot. eOstrołęka.plNa DK-52 w województwie małopolskim od jadącej scanii odczepiła się wypełniona drewnem naczepa, która następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadące z przeciwnegoo kierunku trzy samochody osobowe.
- W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł mężczyzna kierujący pierwszym z uderzonych przez naczepę pojazdów. Do szpitala została zabrana ciężarna kobieta i dziecko, które również podróżowały tym pojazdem. Ranne zostały także dwie inne osoby z dwóch rozbitych aut, które również przetransportowano do szpitala. Kierowca TIR-a od którego odpięła się naczepa był trzeźwy – powiedziała nam kom. Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.
W rejonie wypadku, w miejscowości Krzywaczka droga krajowa jest w tym momencie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy m.in. przez miejscowość Sułkowice.
Zobacz również
Tragiczny weekend na drogach powiatu makowskiego [ZDJĘCIA]
20 latek wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Do szpitala zabrano trzy osoby
Kruszewo: Wypadek z udziałem motocyklisty
Przasnysz: Poważny wypadek na ulicy Sadowej [ZDJĘCIA]
Celbowo: Pięciu mężczyzn zginęło na miejscu, dwóch z nich to mieszkańcy Wyszkowa
Wypadek na DK 53 w Wachu. Utrudnienia trwały kilka godzin [ZDJĘCIA]
Wypadek w Wachu: Utrudnienia na DK 53
Śmiertelny wypadek na krajowej 61 [ZDJĘCIA]
Wypadek w Tobolicach: Droga Ostrołęka - Goworowo zablokowana [ZDJĘCIA]
Utrudnienia na Dk 61: Przyczepa wylądowała w rowie
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 |
30 |





2
3
10
26