eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mały finał WOŚP w ostrołęckiej „piątce” [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 948
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
Posłuchaj
Uczniowie „piątki” grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas przerw pomiędzy lekcjami w szkole odbył się mały finał akcji z licytacjami ciekawych gadżetów. Emocje sięgnęły zenitu podczas dużej przerwy.

Mały finał WOŚP od wielu już lat organizuje u siebie wiele szkół. Jedną z nich jest Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej. Uczniowie przygotowują różne gadżety na licytacje, przynoszą ciekawe zbiory z własnych kolekcji, przygotowują pyszne łakocie, angażują się w występy podczas akcji.

Nie inaczej było dziś – mały finał WOŚP poprowadziła szkolna pedagog, Agnieszka Kornaga Bałdyga, której „stery” imprezy przekazała dyrektor szkoły, Jolanta Gawarkiewicz. Pod orkiestrowy młotek poszły m.in. cieszące się niezwykłą popularnością bony zwalniające z pytania podczas zajęć. Jeden z takich bonów osiągnął cenę 60 złotych. Wśród przeznaczonych na licytację gadżetów była też pamiątkowa koszulka z Memoriału im. Arkadiusza Gołasia, kolekcjonerski fartuszek szkolny, artystyczne rękodzieła, pamiątkowe eksponaty z wcześniejszych finałów WOŚP oraz wiele innych.

Cała zebrana podczas szkolnego finału kwota zasili skarbonkę ostrołęckiego sztabu WOŚP.

Podobne akcje zorganizowały dziś także inne ostrołęckie szkoły. A główny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia. Zapraszamy do udziału w koncertach i innych wydarzeniach towarzyszących akcji w Ostrołęce.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
zdjecie 948
Kalendarz imprez
lipiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
 6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
 13  14  15  16  17  18  19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24  25  26
 27  28  29  30  31  1  2
×