eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mam haka na raka: Uczniowie z III LO w kolejnym etapie konkursu

REKLAMA
zdjecie 8763
zdjecie 8763
Drużyna mam Haka na Raka z III LODrużyna mam Haka na Raka z III LO
REKLAMA
Drużyna z III LO w Ostrołęce dostała się do kolejnego etapu konkursu "Mam haka na raka". Teraz czeka ich udział w warsztatach a następie opracowanie kampanii profilaktycznej.

- Mimo że konkurencja zmalała do 98 zespołów z całej Polski, nie poddajemy się i walczymy o jak najwyższe noty. Chcemy też złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich kolegów i koleżanek, którzy dzielnie wspierają naszą akcję oraz dla naszej opiekunki - P. Ewy Niewiarowskiej - poinformowała nas drużyna.

W pierwszym etapie w ramach działań uczniowie robili wywiad z lekarzami, kosmetyczkami, z pracownikami solarium. Zbierali informacje na temat czerniaka. W szkołach podstawowych, gimnazjach i ponadgimnazjalnych prowadzili prelekcje na temat profilaktyki. Wszystko to miało na celu pogłębianie świadomości i wiedzy zarówno wśród młodzieży jak i osób starszych o tym, że trzeba się badać, cały czas analizować swoje ciało i tym samym rozwijać swoją profilaktykę.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21  22 dk23 dk24
 25  26  27  28  29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×