eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mamątow: Jesteśmy dumni z Ostrołęki

REKLAMA
REKLAMA

Senator Robert Mamątow na piątkowym spotkaniu polityków PiS z mieszkańcami Ostrołęki zdobył się na wyznanie: jak podkreślił, czuje dumę z bycia ostrołęczaninem.

Mamątow swoje wystąpienie rozpoczął od pochwał dla prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Jak podkreślił, Ostrołęka pod rządami PiS zmienia się nie do poznania.

- Jak ktoś zna Ostrołękę sprzed 10 lat i mówi, że Ostrołęka się nie zmieniła, to musi mieć bardzo dużo złej woli. Jesteśmy dumni z Ostrołęki i z tego co się w Ostrołęce dzieje. Przy tych środkach, jakie Ostrołęka otrzymywała od władz państwowych, to co się udało zrobić swoimi środkami to panie prezydencie: wielki szacunek - mówił z radością.

Nie zabrakło także jednego z wielu tego dnia porównań jeżeli chodzi o dokonania rządu Platformy Obywatelskiej oraz rządu Prawa i Sprawiedliwości. Jak zaznaczył senator PiS, poprzednia władza skupiała się jedynie na metropoliach.

- Poprzednie rządy nie prowadziły polityki powiatowo-gminnej. Rząd PO zajmował się tylko dużymi miastami. Państwo musi pomagać osobom starszym, dziećmi, osobom niepełnosprawnym. Polityka PiS była prowadzona bardzo dobrze, dziś trzeba zdobywać pieniądze na rozwój naszego kraju - dodał.

Relację ze spotkania polityków PiS z mieszkańcami Ostrołęki znajdziesz w naszym serwisie.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19  20 dk21  22  23  24
 25  26  27  28  29  30 dk31
×