Matura 2011 matematyka: "Najgorsze już za mną" (WIDEO, ARKUSZ PYTAŃ)
Maturzyści z III LO byli zadowoleni z matury z matematyki (fot. Roxana Dawid)- Jestem humanistą, dlatego najbardziej obawiałem się matematyki. Na szczęście było więcej stresu niż warto - mówi Daniel. - Najgorsze już za mną!
- Nie było tak źle, starałem się chociaż każde zadanie zacząć - dodaje Marcin. - Przed maturą przygotowywałem się przez rozwiązywanie arkuszy próbnych, co dało mi dużo wprawy.
Maturzyści nie liczą na "przecieki" i nie wierzą też w przesądy.
- Nie mam żadnych talizmanów na szczęście. Moim szczęściem jest wiedza, którą zdobyłam przez lata nauki - zapewniała nas Magda.
Na pytanie, czy przed maturą wyszukiwali w internecie "przecieków", zgodnie odpowiadają, że nie wierzą w prawdopodobieństwo zdobycia arkuszy maturalnych przed egzaminem.
- W internecie aż huczy od tak zwanych "przecieków". Ludzie próbują naciągać i sprzedawać arkusze, które niby otrzymamy na maturach. Istna bzdura - kwituje krótko Patryk.
Matura 2011: Matematyka, arkusz pytań - PDF






Zobacz również
Matura 2011: Matematyka, odpowiedzi, pytania, arkusze, przecieki
Matura 2011 z języka polskiego: Potwierdziły się przecieki (WIDEO, ZDJĘCIA)
Matura 2011: Język polski, odpowiedzi, pytania, arkusze, przecieki
Matura 2011: PRZECIEKI, pytania, odpowiedzi i arkusze przed egzaminem? Nie licz na to, sprawdź swoją wiedzę
Matura 2011: Język angielski, pytania i odpowiedzi, arkusze
Matura 2011: Język polski, pytania i odpowiedzi, arkusze
Matura 2011: Matematyka, pytania i odpowiedzi, arkusze
Próbna matura 2011 matematyka - odpowiedzi, pytania, arkusze
Próbna matura 2011 z OPERONEM matematyka odpowiedzi
Terminy egzaminów 2011: matura, gimnazjalny, szóstoklasisty
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 |
31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
22