eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Maturzyści otrzymali świadectwa! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2358
zdjecie 2358
REKLAMA
W piątek 27 kwietnia maturzyści z większości ostrołęckich szkół średnich otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Przed nimi jeden z najważniejszych życiowych egzaminów, czyli matura. Na uroczystości zakończenia roku szkolnego humory dopisywały, co dobrze wróży przed nadchodzącym maratonem egzaminów dojrzałości.

Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych nr 3. Była to bowiem pierwsza tego typu uroczystość po reformie oświaty i w nowej siedzibie. Dyrektor Marzena Borkowska przywitała zaproszonych gości na czele z dyrektorem Wydziału Oświaty w Urzędzie Miasta Mirosławem Rosakiem, lecz największe owacje uczniów zyskała emerytowana dyrekcja ZSZ 3.

W I Liceum Ogólnokształcącym uczniowie przygotowali piękny montaż słowno-muzyczny. Maturzystom samych dobrych chwil na dalszej drodze życiowej życzyli wszyscy zgromadzeni na czele z dyrektor szkoły Anną Maksimowską, prezydentem miasta Januszem Kotowskim oraz dyrektorem ostrołęckiej delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Poniżej galerie zdjęć z zakończeń roku szkolnego klas maturalnych w ostrołęckich szkołach:

Zobacz galerię zdjęć z I LO

Zobacz galerię zdjęć z ZSZ 3

Zobacz galerię zdjęć z III LO

Zobacz galerię zdjęć z II LO

Zobacz galerię zdjęć z ZSZ nr 1

Zobacz galerię zdjęć z ZSZ nr 2

Zobacz galerię z ZSZ nr 4

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×