eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Maturzyści z III LO zakończyli rok szkolny [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 243
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 243
W czwartek tegoroczni maturzyści z ostrołęckiego III Liceum Ogólnokształcącego zakończyli rok szkolny. Podczas uroczystości nie zabrakło wspomnień, gratulacji, nagród i życzeń.

Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom, za trud, jaki wkładali w ich naukę i wychowanie przez ostatnie trzy lata. Teraz czeka ich czas przygotowań do matury, jednego z najważniejszych egzaminów w ich życiu.

- To taki czas, kiedy wszyscy wam dobrze życzą - mówił podczas uroczystości prezydent Janusz Kotowski.

Kotowski zachęcał młodych ludzi, żeby nigdy nie zapominali o tym, co w szkole średniej przeżyli i czego się nauczyli.

Na uroczystości pojawiło się wielu gości, między innymi: Arkadiusz Czartoryski z żoną, prezydent Janusz Kotowski, radni Ewa Żebrowska-Rosak z mężem, Jerzy Grabowski oraz przewodniczący Rady Miasta.

Po przywitaniu gości i wręczeniu nagród najlepszym absolwentom, zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez młodszych uczniów III LO.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×