2017-09-19T08:01:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Maturzysto, jeszcze nie jest za późno na dobry wynik w maju!

REKLAMA
REKLAMA

Matura zbliża się wielkimi krokami, należy więc już zacząć przygotowania do egzaminu dojrzałości.  Co zrobić, aby dobrze przygotować się do jednego z najważniejszych egzaminów z życiu?

Z pewnością warto skorzystać z oferty  kursów maturalnych przygotowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce.

Od października 2017 r. do kwietnia 2018 r. potrwają kursy przygotowujące do matury z:
- matematyki,
- języka polskiego,
- języka angielskiego,

podczas których będzie można  powtórzyć i utrwalić wiadomości z danego przedmiotu, jak również uzupełnić ewentualne braki.
Nasi kompetentni, cenieni i doświadczeni nauczyciele – egzaminatorzy maturalni wyjaśnią w przystępny sposób problemowe zagadnienia, odpowiedzą na dodatkowe pytania lub wątpliwości.

Kursy przygotowujące do matury prowadzone będą w oparciu o specjalnie opracowane programy, zgodne ze standardami wymagań egzaminacyjnych. W trakcie przygotowań zostanie przekazana przydatna wiedza i ćwiczone będą niezbędne umiejętności potrzebne przy rozwiązywaniu arkuszy czy budowaniu wypowiedzi ustnej. Ponadto będzie rozwijana umiejętność logicznego myślenia, łączenia faktów oraz rozwiązywania testów i prezentowania wypowiedzi ustnej w wyznaczonym czasie. Na kursie będą wykorzystywane arkusze maturalne i testy egzaminacyjne, co pozwoli nie tylko zapoznać się i przyzwyczaić do formy egzaminu, ale również dzięki temu postępy uczestników będą na bieżąco kontrolowane, a wszelkie niejasności bezzwłocznie rozwiewane.

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach w doskonale wyposażonych salach wykładowych Centrum. W takich warunkach bez problemu można opanować zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie dojrzałości, a rywalizacja w małej grupie zachęci do wzmożonej pracy. Szkoła zapewni materiały niezbędne do odbycia kursu.

Doświadczenie oraz kompetencje naszej kadry nauczycieli egzaminatorów owocują wysokimi wynikami absolwentów naszych kursów na egzaminach maturalnych. Gwarantujemy wysoką jakość kształcenia w niskiej cenie.

Matura to zwieńczenie nauki w liceum czy technikum. Dla wielu osób to wstęp do dalszego kształcenia w uczelni wyższej. Warto zatem odpowiednio się do niej przygotować, by na egzaminie nie liczyć na szczęście, a na własną wiedzę i umiejętności. CKZiU może w tym pomóc!

Zapisy trwają do 30 września br.

Więcej informacji:
www.ckziu.ostroleka.pl
tel. 29 764 66 37
e-mail sekretariat@ckziu.ostroleka.pl
Ostrołęka, ul. Parkowa 6

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10  11  12 dk13  14 dk15  16
 17  18  19  20  21  22  23
 24  25  26  27  28 dk29 dk30
 31  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×