Maź na rondzie zablokowała ruch samochodów [ZDJĘCIA]
fot. CzytelnikSamochód ciężarowy, który przewoził jakąś ciemną, błotnistą substancję, po wjechaniu na rondo „zgubił” część ładunku.
Według Czytelnika, kierowca samochodu zatrzymał się na chwilę w zatoczce autobusowej przy ulicy 11 Listopada, po czym odjechał.
Na miejsce wezwano służby porządkowe, które zebrały maź z ulicy. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Z powodu wyłączenia jednego pasa drogi, najdłuższy korek utworzył się na ulicy 11 Listopada.
Rondo imienia Edwarda Kupiszewskiego łączy ulice: 11 Listopada,Ostrowską, Bohaterów Warszawy i Aleję Solidarności.
Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś coś nadzwyczajnego, śmiesznego, a może masz problem, którym chciałbyś się podzielić. Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Kontakt: redakcja@eostroleka.pl
fot. Czytelnik
fot. Czytelnik
fot. Czytelnik
fot. Czytelnik
fot. Czytelnik
fot. CzytelnikZobacz również
Akcja strażaków na Narwi. Ogromny konar uderzył w pomost (WIDEO, ZDJĘCIA)
Strażacy nie nadążali z interwencjami. Wiatr łamał drzewa i wywracał szopy
Samochód złamał drzewo na ulicy Głowackiego (ZDJĘCIA)
Utrudnienia w ruchu na Warszawskiej. Na ulicę przewróciło się drzewo (ZDJĘCIA)
Katastrofa ekologiczna na Narwi! Oficjalny komunikat Zarządu Stora Enso Poland (NAGRANIE)
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 | 12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
1 |



1
2
9
14