eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Mąż pobił żonę leżącą w szpitalu!

REKLAMA
Szpitalny Oddział RatunkowySzpitalny Oddział Ratunkowy
REKLAMA

42-latek podczas odwiedzin w szpitalu zaczął bić swoją żonę. Kopał leżącą na szpitalnym łóżku kobietę, szarpał ją za włosy i uszy. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Jak ustalono, ostrołęczanin od dłuższego czasu znęcał się w ten sposób zarówno nad żoną jak i swoimi małoletnimi dziećmi.

Do awantury z udziałem agresywnego 42-latka doszło na jednym z oddziałów Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Mężczyzna zaczął awanturować się z hospitalizowaną kobietą, szarpał ją za włosy i uszy. Zaczął też kopać leżącą na szpitalnym łóżku chorą żonę.

Na miejsce pojechali mundurowi z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Agresor został obezwładniony i zatrzymany przez wezwanych na miejsce policjantów. W trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna od wielu lat znęca się nie tylko nad żoną, ale także swoimi małoletnimi dziećmi. Policjanci odizolowali sprawcę od rodziny poprzez osadzenie go w policyjnym areszcie. Zebrany przez ostrołęckich śledczych w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 42-latkowi zarzutu znęcania się nad rodziną.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

42-letni ostrołęczanin najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami, ponieważ został wobec niego zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2023
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×