eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Metalówka" w żałobie. Zmarł ceniony pedagog. "Odszedł od nas dobry człowiek"

REKLAMA
zdjecie 3007
REKLAMA
zdjecie 3007
Posłuchaj

Społeczność Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce pogrążona jest w żałobie. Z wielkim smutkiem przekazano wiadomość o śmierci Jarosława Chrostka - wieloletniego pedagoga, cenionego i lubianego przez uczniów oraz koleżanki i kolegów.

To wiadomość, która wstrząsnęła całą społecznością ostrołęckiej „Metalówki”. Komunikat o śmierci Jarosława Chrostka pojawił się na oficjalnych kanałach Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce.

- Trudno żegnać kogoś, kto był częścią naszej społeczności... Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego nauczyciela Jarosława Chrostka — wspaniałego pedagoga i życzliwego kolegi - czytamy w komunikacie szkoły.

W swoim pożegnaniu dyrekcja i społeczność ZSZ Nr 1 podkreśliły, jakim człowiekiem był Jarosław Chrostek.

- Odszedł od nas dobry człowiek, niezwykle oddany swojej pracy, ceniony i lubiany przez młodzież - czytamy w komunikacie.

Słowa skierowane bezpośrednio do zmarłego nauczyciela są pełne ciepła i osobistego tonu:

Jarku – pozostaniesz w sercach koleżanek i kolegów jako dobry, wesoły człowiek, a w pamięci Twoich uczniów jako świetny nauczyciel 

- Łączymy się w bólu z bliskimi i rodziną składając wyrazy najszczerszego współczucia - czytamy w komunikacie podpisanym przez Dyrekcję i społeczność ZSZ Nr 1 w Ostrołęce.

Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×