Nieudany manewr na obwodnicy zakończony kraksą. Rozbite dwa auta i mandat dla sprawczyni. Do zdarzenia doszło dziś o poranku, w gęstej mgle.
W środę, 11 września po godzinie 7:00 na ulicy Bohaterów Westerplatte w Ostrołęce doszło do kolizji. W zdarzeniu udział brały dwa auta osobowe marki audi. Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku.
Z policyjnych ustaleń wynika, że kierująca audi a6 wykonując manewr zawracania w niewłaściwym miejscu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi a4.
W wyniku kolizji nikt z uczestników nie odniósł obrażeń. Zarówno poszkodowany jak i sprawczyni poddali zostali badaniu na zawartość alkoholu. Byli trzeźwi. Na kierującą audi a6 46-letnią mieszkankę Ostrołęki nałożono mandat w wysokości 1020 złotych oraz 10 punktów karnych.
- informuje nadkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Do kolizji doszło o poranku w warunkach ograniczonej widoczności spowodowanej przez gęstą mgłę. W takich warunkach powinniśmy baczniej skupić się na tym, co dzieje się na drodze i zachować szczególną ostrożność przy wykonywaniu manewrów.



fot. eOstroleka.pl



![Czarnowiec: Chaos na drodze. Trzy auta wplątane w dwie kolizje [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/chaos_na_drodze_czarnowiec.jpg)
![Rondo jeszcze nie gotowe, a już powoduje zamieszanie. Kraksa na Stacha Konwy [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/kolizja_rondo_5.jpg)

![Kolizja na DK-53: Kierowca skody ukarany mandatem [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/455193167_1198787244773971_2969593744956855904_n.jpg)

![Pijany kierowca, dwie pijane nastolatki i kolizja. Sprawca trafił do aresztu, nastolatkami zajmie się sąd rodzinny [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2024/m/298-189827.jpg)
1
6
13
20