Miejski Dzień Dziecka ze służbami mundurowymi [ZDJĘCIA]
fot. eOstrołęka.pl1 czerwca na placu apelowym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odbył się Miejski Dzień Dziecka - "Służby Mundurowe i Samorząd Dzieciom". Przez kilka godzin na najmłodszych mieszkańców miasta, uczniów ostrołęckich szkół i przedszkoli czekało mnóstwo atrakcji. Konkursy z nagrodami, pokazy sprzętów policyjnych, strażackich, ratunkowych, broni.
Dzięki wspólnym działaniom wszystkich służb mundurowych dzieci zobaczyć mogły kilka ciekawych pokazów interwencji służby więziennej i policji, ratownictwa drogowego w wykonaniu ratowników medycznych i straży pożarnej czy udzielania pierwszej pomocy zaprezentowanego przez Fundację Strefa Przetrwania.
Dzieci miały także okazję do zapoznania się z policyjnym psem Boy'em, który dzielnie poszukuje podczas akcji materiałów wybuchowych i pirotechnicznych



Wasze opinie
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
| 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 | 8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 | 14 | 15 |
16 |
17 |
18 | 19 |
20 | 21 |
22 | 23 |
24 |
25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |




2
3
8