eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mieszkańcy Ostrołęki zgłaszali uwagi do studium uwarunkowań kierunków zagospodarowania przestrzennego [ZDJĘCIA, WIDEO]

REKLAMA
Spotkanie z mieszkańcami w sprawie studium uwarunkowań, fot. eOstroleka.plSpotkanie z mieszkańcami w sprawie studium uwarunkowań, fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389

We wtorek odbyła się dyskusja publiczna dotycząca projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy Ostrołęki mieli szereg pytań.

Pytania dotyczyły zmian przeznaczenia konkretnych działek, np. możliwości odlesienia.

Ważne! Uwagi do studium można składać w formie papierowej lub elektronicznej do Prezydenta Miasta Ostrołęki, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej oraz adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 stycznia 2022 r.

Dyskusja publiczna dotycząca projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego odbyła się 14 grudnia w auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia i wideo z dyskusji

Materiał filmowy 1 :
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×