eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Mieszkanka powiatu ostrołęckiego oszukana na portalu aukcyjnym

REKLAMA
zdjecie 910
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 910
Posłuchaj
Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce wyjaśniają okoliczności oszustwa na szkodę mieszkanki powiatu. Kobieta straciła 500 złotych podczas internetowych zakupów.

Wczoraj do dyżurnego ostrołęckich policjantów zgłosiła się 49 – letnia mieszkanka naszego powiatu i poinformowała o oszustwie podczas internetowych zakupów. Kobieta powiedziała, ze 1 września bieżącego roku za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych kupiła za kwotę 474 złotych telefon komórkowy.  Po dokonaniu transakcji przelała ustaloną kwotę pieniędzy na wskazane przez sprzedającego konto. Jednak do chwili obecnie nie otrzymała ona zamówionego towaru, a kontakt z osobą sprzedającą się urwał. Wielokrotne próby nawiązania kontaktu nie przyniosły skutku.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×