eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mikołajki w "Oczku": Wieczór poetycki ze słuchaczkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2619
zdjecie 2619
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 2619
W piątek 5 grudnia w ostrołęckim Klubie Oczko odbyły się "Boy-słówka", czyli poetycki wieczorek w wykonaniu słuchaczek ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Poezja przedstawiona została pod kierunkiem Wojciecha Kraszewskiego, który sam zagrał jedną z ról.

Występ słuchaczek z UTW spotkał się z pozytywnym przyjęciem publiczności. Niemal cała sala wypełniła się znajomymi i rodzinami pań, dla których w większości był to pierwszy występ przed sporą publicznością. Warto jednak podkreślić, że reżyser Wojciech Kraszewski zadbał o dobre przygotowanie swoich podopiecznych i przedstawiły one wiersze w bardzo ciekawej interpretacji.

Podczas wieczorku poetyckiego wystąpiły: Teresa Starczewska, Grażyna Grzyb, Mariola Grabowska, Anna Suchcicka, Maria Dłuska, Elżbieta Napiórkowska, Krystyna Fornalik. Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×