eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mikołajki w „piątce” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4866
fot. archiwum przedszkolafot. archiwum przedszkola
REKLAMA
zdjecie 4866
Posłuchaj
Od przystrojenia choinki przedszkolaki z „Leśnej Krainy” rozpoczęły dzień pełen atrakcji z okazji Mikołajek. Najwięcej radości sprawiła dzieciom wizyta Świętego Mikołaja.

Uroczyste świętowanie Mikołajek wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi zaczęli już o poranku od wspólnego przystrojenia choinki znajdującej się na placu przed przedszkolem. Następnie dzieci odnalazły list podrzucony przez Mikołaja. Chwilę wytchnienia i relaksu przed najważniejszą tego dnia niespodzianką, zapewniło przedszkolakom wspólne oglądanie filmu o przygodach Świętego Mikołaja.

Po tych wydarzeniach przyszedł czas na odwiedziny najważniejszego gościa, czyli Mikołaja. Przyniósł on dzieciom mnóstwo prezentów. Wśród nich znalazły się Mikołaje z czekolady ufundowane przez Radę Rodziców oraz słodkie upominki i zabawki do grup zakupione przez dyrekcję przedszkola. Przedszkolaki bardzo pięknie podziękowały za prezenty wierszami, tańcem oraz śpiewem.

Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i pożegnali gościa, mając nadzieję, że odwiedzi ich jeszcze w dniu wigilii.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×