eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Mikołajkowe spotkanie (zdjęcia)

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Pod patronatem prezydenta Ostrołęki odbywa się w hali sportowo-widowiskowej  im. A. Gołasia mikołajkowe spotkanie przygotowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych.  Choinkową zabawę zorganizowano dla dzieci niepełnosprawnych, rodzin osób niepełnosprawnych i podopiecznych ostrołęckich placówek.

W spotkaniu z Mikołajem uczestniczą dzieci z grup i klas integracyjnych miejskich przedszkoli, szkół , placówek opiekuńczych , domów pomocy i warsztatów terapii zajęciowej.  Z udziałem wychowawców, wolontariuszy OSON i pod opieką „fachowców”  od zabawy  trwają tańce, gry i konkursy dla najmłodszych.  Dla dzieci przygotowano też świąteczne prezenty. Organizowaną po raz czwarty przez OSON imprezę wsparł finansowo PFRON,  patronatem honorowym objął prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowsk
Źródło: UM
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×