2015-02-03T10:25:00+01:00 eOstroleka.pl 10 0 10 7
Ostrołęka,

Miss Polski, Ewa Mielnicka odpowiada na pytania internautów

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
7
3
8
Najlepszy komentarz
~lol , 13:18 03-02-2015,   -
Dzień bez Mielnickiej dniem straconym.
Zapytajcie też jaka będzie pogoda na następny tydzień i w którym spożywczaku są świeże jaja, bo już występuje przy każdej możliwej okazji.
odpowiedz   •   oceń :  
Skąd pochodzi Miss Polski 2014? Jaki był jej ulubiony przedmiot szkolny? Czy lubi chodzić na obcasach? W jakich konkursach piękności brała jeszcze udział? Na te wszystkie pytania, Ewa Mielnicka odpowiada internautom na swoim oficjalnym facebookowym profilu.

Od Niki:
1. Jaki był twój ulubiony przedmiot w szkole?
E: Wiedza o społeczeństwie.

2. Czy chodzenie na obcasach jest wygodne?
E: Szpilki dodają pewności siebie. Wygodne? Nie mogą rywalizować z trampkami, ale lubię i często zakładam obcasy. Komfort zależy od jakości butów. Jeśli są dobrze profilowane i dostosowane do stopy, to można w nich chodzić przez wiele godzin.

Wiktoria:
1. Pani/Ty w końcu mieszka w Ostrołęce czy gdzie??
E: Urodziłam się w Ostrołęce, wychowałam w Babie, mieszkam w Warszawie.

Robert:
1. Dlaczego wszystkie Misski zawsze działają charytatywnie? To jest prawdziwe, czy tylko do zdjęcia?
E: Robert, mam nadzieję, że działają wszystkie moje „kumpele po fachu” tak jak mówisz. Na szczęście Misski w tym wszystkim to tylko mały procent. Pomagają aktorzy, dziennikarze, politycy, artyści... caaaały świat, w każdym miejscu i państwie. Caaała rzesza: szyja, motor napędowy, pomysłodawcy, działacze to wielka grupa ludzi na świecie. Ich codziennej pracy nie widzimy na każdym kroku w mediach. Jest tak - robisz coś dobrego i nie masz z tego profitu. Za to dostajesz wielkiego kopa energii do życia. Jeśli to Cię nie przekonuje zrób to, bo... KARMA WRACA!
Współpraca z organizacjami nie polega na pozowaniu do zdjęć. Za tym idą czasem mniejsze, czasem większe gesty. To głównie edukowanie, uświadamianie ludzi o problemie w przypadku kampanii społecznych. Również fundusze, które wspólnie staramy się pozyskiwać, aby realizować plan.

Z ostatniego wywiadu z Patrycją Witkowską dla elbląskiego portalu:
1. W jakich innych konkursach piękności brałaś wcześniej udział?
E: Zdobyłam Tytuł Miss Ostrołęki jako osiemnastolatka. Ten konkurs traktowałam w zupełności jako zabawę. Poczułam się wtedy jednak bardzo pewnie na scenie i to wpłynęło na moją decyzję o starcie w Miss Mazowsza kilka lat później. Reszta po prostu się wydarzyła tokiem przyczynowo-skutkowym. Jako Miss Mazowsza mogłam przystąpić do ćwierćfinałów Miss Polski i powalczyć o koronę.

2. Czy nie boisz się, że dzięki wygranej szybko zostaniesz zaszufladkowana jako „piękna i nic więcej”? Będziesz temu przeciwdziałać czy liczysz na rozsądek naszego społeczeństwa?

E: Hejterzy w tym roku mają dużo gorzej, ponieważ wywiady to moja najmocniejsza strona. Jestem przygotowana na to, że niektórzy będą doszukiwać się niedoskonałości w wyglądzie. Mam do tego ogromny dystans i staram się skupiać na swoich planach. Czytając te wszystkie komentarze mogłabym na przykład oszaleć. Zakompleksiona i wycofana Miss Polski nikomu by się chyba nie przydała.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~lol , 13:18 03-02-2015,   -
Dzień bez Mielnickiej dniem straconym.
Zapytajcie też jaka będzie pogoda na następny tydzień i w którym spożywczaku są świeże jaja, bo już występuje przy każdej możliwej okazji.
odpowiedz   •   oceń :  
~... , 15:07 03-02-2015,   -
Trochę narcyzmem tu jedzie. Twoją mocną stroną są wywiady? Już Cię dziewczyno na pudelku jechali, że w swoich wypowiedziach opierasz się na wyuczonych schematach, zero spontaniczności.
odpowiedz   •   oceń :  
~... , 15:08 03-02-2015,   -
PS: Nie zmienia to faktu, że seks z Tobą musiałby być bardzo przyjemny, masz super ciało.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:10 03-02-2015,   -
[quote=lol ]Dzień bez Mielnickiej dniem straconym.
Zapytajcie też jaka będzie pogoda na następny tydzień i w którym spożywczaku są świeże jaja, bo już występuje przy każdej możliwej okazji. [/quote]
A co Ty byś chciał? By do następnego konkursu piękności się ukrywała? Bardzo dobrze, że występuje przy każdej nadarzającej się okazji. Musi to być dla niej męczące. Tytuł zobowiązuje.
Dla Mielnickiej dzień bez wywiadu jest dniem straconym, po to została najpiękniejszą, by tak robić. Pasztety niech siedzą w domu, a ona niech się pokazuje cały rok dzień w dzień.
odpowiedz   •   oceń :  
~ola , 14:08 04-02-2015,   -
Ja również odnoszę wrażenie, że wszystkie odpowiedzi jakich udziela nasza Miss są jakieś wyuczone... Wiem, ze nie mozna przewidzieć pytania, ale mowa, gesty, ruchy ciała, to wszystko jest sztywne i sztuczne. Słownictwo(oczywiście wyważone) pasujące do starszej przemądrzałej pani, niż jak jest w rzeczywistości do delikatnej nastolatki. Wygląda trochę jak kukła, która tylko rusza głową w takt dobieranych słów. Dziewczyno, trochę siebie i spontaniczności, nie rób z siebie pani profesor bo na prawdę ciężko słucha sie takich wywiadów, a nie wierze, że jestes, aż tak sztywna na co dzień ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:12 04-02-2015,   -
[quote=ola ]Ja również odnoszę wrażenie, że wszystkie odpowiedzi jakich udziela nasza Miss są jakieś wyuczone... Wiem, ze nie mozna przewidzieć pytania, ale mowa, gesty, ruchy ciała, to wszystko jest sztywne i sztuczne. Słownictwo(oczywiście wyważone) pasujące do starszej przemądrzałej pani, niż jak jest w rzeczywistości do delikatnej nastolatki. Wygląda trochę jak kukła, która tylko rusza głową w takt dobieranych słów. Dziewczyno, trochę siebie i spontaniczności, nie rób z siebie pani profesor bo na prawdę ciężko słucha sie takich wywiadów, a nie wierze, że jestes, aż tak sztywna na co dzień ;)
[/quote]
To nie jest nastolatka.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:49 06-02-2015,   -
[quote= ][quote=ola ]Ja również odnoszę wrażenie, że wszystkie odpowiedzi jakich udziela nasza Miss są jakieś wyuczone... Wiem, ze nie mozna przewidzieć pytania, ale mowa, gesty, ruchy ciała, to wszystko jest sztywne i sztuczne. Słownictwo(oczywiście wyważone) pasujące do starszej przemądrzałej pani, niż jak jest w rzeczywistości do delikatnej nastolatki. Wygląda trochę jak kukła, która tylko rusza głową w takt dobieranych słów. Dziewczyno, trochę siebie i spontaniczności, nie rób z siebie pani profesor bo na prawdę ciężko słucha sie takich wywiadów, a nie wierze, że jestes, aż tak sztywna na co dzień ;)
[/quote]
To nie jest nastolatka. [/quote]
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:51 06-02-2015,   -
[quote= ][quote= ][quote=ola ]Ja również odnoszę wrażenie, że wszystkie odpowiedzi jakich udziela nasza Miss są jakieś wyuczone... Wiem, ze nie mozna przewidzieć pytania, ale mowa, gesty, ruchy ciała, to wszystko jest sztywne i sztuczne. Słownictwo(oczywiście wyważone) pasujące do starszej przemądrzałej pani, niż jak jest w rzeczywistości do delikatnej nastolatki. Wygląda trochę jak kukła, która tylko rusza głową w takt dobieranych słów. Dziewczyno, trochę siebie i spontaniczności, nie rób z siebie pani profesor bo na prawdę ciężko słucha sie takich wywiadów, a nie wierze, że jestes, aż tak sztywna na co dzień ;)
[/quote]
To nie jest nastolatka. [/quote]
[/quote]
23 LATA TO RACZEJ NIE WIEKOWA KOBIETA... ZALEDWIE 5 LAT TEMU SKONCZYLA OSIEMNASTKĘ
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
lipiec 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  1  2  3  4